Ligue 1. Lyon chce kupić Krychowiaka?

PRZEGLĄD PRASY. Świetny występ i bramka Grzegorza Krychowiaka w wygranym przez Reims 1:0 meczu z Olympique Lyon nie uszła uwadze tego drugiego klubu. Jak donosi ?Fakt?, siedmiokrotny mistrz Francji jest zainteresowany sprowadzeniem reprezentanta Polski

Click. Boom. Amazing! Przekonajcie się, jakie to proste

Lyon miał już skontaktować się z klubem Polaka w sprawie ewentualnego transferu. - Poczekajmy do końca sezonu. Jeśli oferta byłaby dobra dla mnie i klubu, to wtedy można ją rozważyć - mówi na łamach "Faktu" Krychowiak.

Krychowiak doceniony przez francuskie media

Polski pomocnik staje się wyróżniającą się postacią swojej drużyny. Po tym jak na początku marca strzelił jedyną bramkę w meczu z PSG, które wkrótce może zostać mistrzem Francji, dał Reims zwycięstwo bramką z rzutu karnego w 53. minucie meczu z Lyonem. Popularny serwis internetowy Maxifoot.fr wybrał Krychowiaka na gracza meczu. W opisie uzasadniono, że Polak zasłużył się nie tylko bramką, ale też wieloma piłkami wyłuskanymi spod nóg graczy Lyonu. Występ Krychowiaka docenił też najpopularniejszy francuski dziennik sportowy "L'Equipe". Jego dziennikarze ocenili jego występ na siedem - wyższą notę dostał tylko bramkarz Lyonu - Remy Vercoutre. Polak trafił również do "11 kolejki" tego magazynu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.