Ligue 1. Pastore: Beckham by nam z pewnością pomógł

Ogromne doświadczenie Davida Beckhama z gry w różnych ligach z pewnością pomogłoby nam młodym piłkarzom PSG, jeśli oczywiści były kapitan reprezentacji Anglii zdecyduje się podpisać umowę - powiedział Javier Pastore, pomocnik PSG.

Profil Sport.pl na Facebooku - 32 tysięce fanów. Plus jeden? 

Beckham w niedzielę z Los Angeles Galaxy wygrał ligę MLS. Jego kontrakt z amerykańskim klubem się skończył, a Anglik jeszcze nie zdecydował, czy chce jeszcze grać w tym sezonie w Europie.

Leonardo, dyrektor sportowy PSG, powiedział, że chętnie widziałby w zespole Beckhama. Pieniądze nie grają roli. Katarski sponsor wydał już tego lata 82 mln euro na transfery, w tym aż 42 na transfer 22-letniego Pastore. Kolejny wydatek nie byłby wielkim problemem.

- Ogromne doświadczenie Davida Beckhama z gry w różnych ligach z pewnością pomogłoby nam młodym piłkarzom PSG - powiedział Pastore. - To niesamowita postać. Nikt w naszej drużynie takimi osiągnięciami pochwalić się nie może - dodał Argentyńczyk. W PSG przeważają zawodnicy 24-letni lub młodsi.

Beckham zagrał na trzech mundialach, wygrywał ligę angielską z Manchesterem United i hiszpańską z Realem Madryt. Do Los Angeles Galaxy trafił w 2007 roku.

Najważniejsze momenty w historii LM. Wygrał Jerzy Dudek!

Więcej o: