Balotelli: Mourinho musi się nauczyć dobrych manier

Napastnik Manchesteru City Mario Balotelli przyznał na łamach ?La Gazzetta dello Sport?, że trener Realu Madryt Jose Mourinho powinien się nauczyć dobrych manier i trochę szacunku do piłkarzy. Obaj panowie pracowali razem w Interze Mediolan, jednak obecny sezon rozpoczęli już w nowych klubach.

Balotelli jest kolejną osobą po legendarnym Franzu Beckenbauerze, która skrytykowała najlepszego trenera ubiegłego roku. W ubiegłym tygodniu legenda niemieckiej piłki powiedziała, że Mourinho jest bardzo nieuprzejmy.

W ubiegłym sezonie zakończonym dla Interu zdobyciem Pucharu Mistrzów Balotelli i Mourinho pracowali razem i nie było tajemnicą, że ich relacje były mocno napięte. Młody napastnik często znajdował poza składem, a raz był nawet straszony przez Portugalczyka wyrzuceniem z drużyny.

Teraz Balotelli, który od początku obecnego sezonu jest piłkarzem Manchesteru City, powiedział co tak naprawdę sądzi o Mourinho. Zapytany przez włoską gazetę, przyznał: - On jest najlepszym trenerem na świecie, jednak jako człowiek powinien się nauczyć dobrych manier i szacunku do innych ludzi.

Real remisuje z Almerią - Mourinho atakuje sędziego ?

Więcej o: