Serie A. AC Milan zremisował z Lecce

AC Milan stracił punkty w meczu z Lecce. Remis 1:1 z drużyną ze strefy spadkowej nie pozbawił jednak ?Rossonerich? pozycji lidera. W tabeli drużyna z San Siro wciąż ma cztery punkty przewagi nad Napoli i Lazio Rzym.

Milan wyszedł na prowadzenie w 49. minucie, gdy Zlatan Ibrahimovic popisał się fantastycznym uderzeniem na bramkę rywali. Szwed przelobował Antonio Rosatiego, który bezradnie patrzył jak piłka wpada do bramki.

Goście wyrównali na osiem minut przed końcem, gdy po rzucie rożnym niepilnowany Ruben Olivera uderzył piłkę, która skozłowała i wpadła do siatki Milanu.

Milan stracił punkty i nie wykorzystał szansy na odskoczenie w tabeli ekipie Napoli, która dzień wcześniej zremisowała z Fiorentiną 0:0.

Sprawdź wyniki 20. kolejki - włoskiej Serie A ?