Serie A. Sneijder: Musimy zapomnieć o Mourinho

Skrzydłowy Interu Mediolan Wesley Sneijder zaapelował do swoich klubowych kolegów na Twitterze: ?Musimy zapomnieć o Mourinho!?. Mistrzowie Włoch po odejściu portugalskiego trenera, nie radzą sobie w tym sezonie już tak dobrze jak w poprzednim. Po jedenastu meczach są na czwartym miejscu w tabeli.

Holenderski piłkarz mobilizuje swoich kolegów, by zapomnieli już o Mourinho - z którym wygrali rozgrywki krajowe i Ligę Mistrzów w poprzednim sezonie - i skoncentrowali się na tym, by grać dobrze pod wodzą nowego trenera Rafaela Beniteza. Sneijder zaapelował także, by piłkarze Interu dali z siebie wszystko w niedzielnych derbach przeciwko AC Milan.

"Mourinho jest już przeszłością" - napisał pomocnik na swoim koncie na Twitterze. "Musimy myśleć o teraźniejszości i zapomnieć już o tym co było. Wpadliśmy w pewne kłopoty, ale jest pewne wytłumaczenie tej sytuacji. Mamy za sobą fantastyczny sezon, który ciężko będzie zapomnieć. Prawdziwi kibice nigdy nie wygwiżdżą swoich piłkarzy, szczególnie gdy ci przechodzą przez trudny okres" - czytamy dalej we wpisie.

"Nie chce przegrać tego derby, szczególnie że w poprzednim sezonie zaliczyłem swój debiut w tym meczu. Nigdy tego nie zapomnę. Czuję się coraz lepiej i potrzebuję pomocy ze strony fanów i Beniteza. On jest świetnym trenerem, tak samo jak Mourinho" - zakończył Sneijder.

Remis Juve, Milan liderem w ostatniej kolejce Serie A ?

Więcej o: