Serie A: Juventus nie chce Cassano. Chce scudetto

Cassano po zawieszeniu w prawach zawodnika Sampdorii łączono z przejściem do Juventusu. Trener "Starej Damy" Luigi Del Neri ucina jednak spekulacje: jesteśmy w dobrym miejscu. Cassano powinien zostać w Genui. Po sobotnim zwycięstwie z Milanem, w Turynie odżyły nadzieje. Bianconerri chcą powrotu na mistrzowski tron.

Antonio Cassano został zawieszony przez władze Sampdorii Genua w prawach zawodnika. W najbliższych dniach ma dojść do rozwiązania kontraktu. Przyczyną jest jego publiczna kłótnia z prezesem klubu Riccardo Garrone. W ostatnich dniach dużo mówiło się o przejściu utalentowanego zawodnika do Juventusu. Jak się okazuje - w Turynie gwiazdor nie będzie jednak potrzebny.

- Nie kwestionuję jego wielkości. Ma naturalny talent i umiejętności, ale myślę, że jego relacje z Sampdorią poprawią się - powiedział Luigi Del Neri.

W sobotnim hicie Serie A Juventus pokonał na San Siro AC Milan . Po sukcesie z odwiecznym rywalem w Turynie odżyły nadzieję na scudetto. Del Neri przyznał się włoskim dziennikarzom, że nadal wierzy w mistrzostwo.

- Scudetto? Pracujemy nad tym. W końcu jesteśmy na tym samym poziomie psychologicznym co reszta rywali. Każdy w klubie chce poprawy i prezentu dla kibiców, którzy na to zasługują. Jesteśmy na właściwym szlaku. Przed nami wiele pracy, ale zawodnicy chcą trenować - powiedział trener "Bianconeri".

Juventus chce zwrotu scudetto ?

Więcej o:
Copyright © Agora SA