Sensacyjne wieści ws. Wojciecha Szczęsnego. Dostał ofertę życia!

Przyszłość Wojciecha Szczęsnego w Juventusie stoi pod sporym znakiem zapytania. Bramkarz nie jest w planach Thiago Motty, który preferuje niedawno ściągniętego Michele Di Gregorio. Zdaniem włoskich mediów Polak ma rozważać odejście z Turynu i ma przed sobą dwie oferty. Jedna z nich pochodzi z Arabii Saudyjskiej, gdzie mógłby liczyć na ogromne zarobki.

Wojciech Szczęsny występuje w Juventusie od 2017 roku. Jego przyszłość stoi jednak pod znakiem zapytania. Nowym trenerem klubu ma zostać Thiago Motta, który nie widzi Polaka w drużynie. Zamiast niego woli niedawno ściągniętego Michele Di Gregorio. "Z tego, co zrozumiałem, Motta nie przepada za Szczęsnym. Pomysł sprowadzenia Di Gregorio pojawił się właśnie ze strony szkoleniowca" - przekazał Fabrizio Romano. 

Zobacz wideo

Wojciech Szczęsny otrzymał wielką ofertę z Arabii Saudyjskiej 

Niedawno włoskie media przekazały, że Wojciech Szczęsny nie zamierza nigdzie odchodzić. Jego decyzja może jednak się zmienić. Jak poinformował "Tuttosport", Polakiem zainteresowany jest jeden z saudyjskich klubów, który może zaoferować mu ogromne zarobki. W grę wchodzi dwuletni kontrakt, na mocy którego zarabiałby 15 milionów euro rocznie. 

Kolejne informacje na ten temat przekazał Alfredo Pedulla. Jego zdaniem Szczęsny zastanawia się jednak nad odejściem i ma przed sobą dwie oferty - jedną wspomnianą z Arabii Saudyjskiej, a drugą z Premier League. 

Warto jednak przypomnieć, że Szczęsny miał już propozycje od Saudyjczyków, którzy próbowali przekonać go do przenosin latem zeszłego roku. Polak jednak je odrzucił. "Co prawda w przeszłości Polak nie miał słów uznania dla tych, których skusiły ogromne oferty, konieczność przeprowadzki i życie w ozłoconych klatkach, ale jak wiemy, zawsze można zmienić zdanie" - dodają Włosi. 

W minionym sezonie Wojciech Szczęsny rozegrał łącznie 35 meczów, w których zaliczył 15 czystych kont. Jego kontrakt z Juventusem wygasa w 2025 roku i jeśli działacze chcą cokolwiek na nim zarobić, muszą sprzedać go tego lata. 

Obecnie Szczęsny przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski, która przygotowuje się do startu w mistrzostwach Europy. Ekipa Michała Probierza na niemieckim turnieju zmierzy się z Austrią, Holandią i Francją. 

Czy Wojciech Szczęsny odejdzie do Arabii Saudyjskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.