Wszystko jasne! Fabrizio Romano ogłasza ws. Zielińskiego

Piotr Zieliński jest już o krok od dołączenia do Interu Mediolan. Najnowsze wieści w sprawie transferu Polaka przekazał Fabrizio Romano. Jego zdaniem klub jest coraz bliżej porozumienia z pomocnikiem i liczy, że wszystkie dokumenty uda podpisać się jeszcze w tym miesiącu. Tym samym 29-latek po ośmiu latach gry opuści Neapol.

Saga transferowa w roli głównej z Piotrem Zielińskim trwa od kilku miesięcy. Od dłuższego czasu jasne jest, że Polak odejdzie z Napoli. Z tego powodu mistrzowie Włoch pominęli go w składzie na najbliższy mecz Ligi Mistrzów. - Musieliśmy pominąć Zielińskiego. Doskonale wiemy, co jest w stanie dać drużynie, ale faktem jest, że od lipca nie będzie naszym zawodnikiem - powiedział prezes De Laurentiis.

Zobacz wideo Probierz odpowiada na głośne słowa Lewandowskiego

Fabrizio Romano potwierdza. Piotr Zieliński coraz bliżej zmiany klubu

We wtorek najnowsze wieści w sprawie przyszłości Zielińskiego przekazał dziennikarz Fabrizio Romano. " Inter jest coraz bliżej ustnego porozumienia z Piotrem Zielińskim w sprawie dołączenia do klubu jako wolny agent od 1 lipca" - poinformował.

Dziennikarz dodał, że umowa jest już prawie gotowa i dopracowywane są ostatnie szczegóły. "Inter ma nadzieję na podpisanie dokumentów w tym miesiącu" - czytamy.

Podczas poniedziałkowej gali tygodnika "Piłka Nożna" rąbka tajemnicy na temat przyszłości Zielińskiego uchylił ojciec piłkarza. - Myślę, że Piotrek już podjął decyzję. Bardzo prawdopodobne jest, że będzie dalej grał we Włoszech, ale odejdzie z Neapolu - powiedział Bogusław Zieliński. Przypomnijmy, że pomocnik został wybrany piłkarzem roku.

Piotr Zieliński jest piłkarzem Napoli od 2016 roku. Z klubem sięgnął między innymi po mistrzostwo Włoch.  W bieżącym sezonie rozegrał do tej pory łącznie 26 meczów, w których strzelił trzy gole i zaliczył tyle samo asyst. Jego drużyna po 22 kolejkach zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 35 punktów. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA