Cristiano Ronaldo znokautował mężczyznę. Przymierzył [WIDEO]

Cristiano Ronaldo znowu zmarnował rzut wolny. Ale filmik z jego strzałem i tak stał się hitem internetu.

Gdy Cristiano Ronaldo zdecydował się opuścić Manchester United na rzecz saudyjskiego Al Nassr, to został najlepiej opłacanym piłkarzem w historii, ale zarazem trafił na peryferia wielkiego futbolu. Niech świadczy o tym fakt, że pierwszy raz od 2003 roku laureat pięciu Złotych Piłek nie znalazł się wśród nominowanych w najnowszym plebiscycie.

Zobacz wideo Piotr Lisek stoczy dwie walki na jednej gali? "Jeśli wam będzie mało..."

A co słychać u Ronaldo? Al Nassr wygrało 3:1 na wyjeździe z Al Raed, a jedną z bramek zdobył właśnie 38-latek, który efektownie zabawił się z defensywą rywali. To był jego piąty mecz w lidze saudyjskiej i już siódmy gol.

Była też szansa na bramkę numer osiem, ale Ronaldo zepsuł dobrą okazję z rzutu wolnego. Kiedyś zachwycał wolnymi w Manchesterze United i Realu Madryt, ale później zaczął potwornie irytować, jeśli chodzi o stałe fragmenty gry. W pewnym momencie gry w Juventusie Ronaldo miał naprawdę fatalną serię. Wyliczono wówczas, czyli w październiku 2019 roku, że na 65 wykonanych rzutów wolnych w trakcie gry w barwach "Starej Damy", aż w 45 przypadkach piłka po strzale Ronaldo trafiła w mur

Ale choć w Al Nassr w końcu się przełamał, trafiając z wolnego, to akurat w sobotę znowu zmarnował stały fragment gry. Trafił za to wprost w operatora kamery, który stał za bramką, a filmik stał się hitem internetu.

Sytuacja w tabeli ligi saudyjskiej

Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Al-Nassr 3:1. Była to czwarta wygrana z rzędu w lidze dla drużyny Ronaldo. Zespół wychodzi powoli z kryzysu - awansował w tabeli na szóste miejsce z dorobkiem 12 punktów. W kolejnym spotkaniu zmierzy się z Al-Ahli Dżudda. 

Więcej o: