Mourinho przekazał kibicom ważną informację. Nie ma wątpliwości [WIDEO]

W ostatnim czasie w zagranicznych mediach pojawiało się wiele informacji, według których Jose Mourinho miał odejść z AS Romy. Portugalczyk po meczu ze Spezią przekazał kibicom ważną informację i rozwiał wszelkie wątpliwości na temat jego dalszej pracy w Rzymie.

Jose Mourinho pracuje w AS Romie od lipca 2021 roku. W ostatnim czasie wiele mówiło się na temat jego przyszłości. L'Equipe podawało, że Portugalczyk może odejść po sezonie i przejąć PSG. Później informację tę potwierdził także dziennikarz Paulo Vinicius Coelho, który był niemal pewien, że szkoleniowiec rozstanie się z rzymskim klubem.

Zobacz wideo Były prezes Wisły Płock: Ja bym ich tam rozerwał

Jose Mourinho przekazał kibicom, że nigdzie nie odchodzi

Mourinho zaprzeczał wszelkim doniesieniom na temat objęcia PSG. - Obiecałem właścicielom klubu, że będę ich informował o ofertach, jakie otrzymam. Na razie nie otrzymałem żadnej - powiedział po meczu z Sevillą w finale Ligi Europy. Po spotkaniu AS Romy ze Spezią (2:1) w ostatniej kolejce Serie A rozwiał wątpliwości na temat jego pozostania w klubie. W pewnym momencie kamery zarejestrowały, jak Portugalczyk pokazuje kibicom, że zostaje w AS Romie. 

Po wspomnianym wcześniej starciu z Sevillą Mourinho przekazał również piłkarzom, że nigdzie nie zamierza się ruszać. - Chcę tutaj zostać dla was. Za wszystko, co wam dałem. Chcę tu zostać - powiedział podczas długiej przemowy. Wydaje się zatem przesądzone, że Portugalczyk będzie kontynuował pracę w Rzymie. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jose Mourinho w ciągu dwóch lat w AS Romie zdołał już wygrać europejski puchar. W zeszłym roku sięgnął po Ligę Konferencji. W niedawno zakończonym sezonie był również bliski wygrania Ligi Europy, ale w finale lepsza okazała się Sevilla. Rozgrywki Serie A rzymski klub zakończył na szóstym miejscu z dorobkiem 63 punktów. Tym samym w przyszłym sezonie ponownie zobaczymy go w Lidze Europy. 

Więcej o: