Kolega Milika wyśmiany w trakcie meczu. "Och, och!" [WIDEO]

Dusan Vlahović został wyśmiany przez piłkarza Empoli Liama Hendersona podczas poniedziałkowego meczu 36. kolejki Serie A. "Och 80 milionów, och 80 milionów" - miał powiedzieć szkocki pomocnik w kierunku napastnika, nawiązując do kwoty, jaką Juventus zapłacił za niego w styczniu 2022 roku Fiorentinie. Na boisku nie było bowiem widać, by Serb faktycznie był wart tych pieniędzy.

Obecne rozgrywki nie należą do udanych dla Dusana Vlahovicia. Co prawda serbski napastnik zdobył w tym sezonie Serie A 10 goli, natomiast jest to dużo gorszy wynik niż w ubiegłych rozgrywkach, które ukończył z 24 trafieniami na koncie. Okazuje się, że 23-latek stał się obiektem drwin wśród innych piłkarzy.

Zobacz wideo "Zaczęło mnie odcinać, byłem bardzo rozkojarzony". Jan-Krzysztof Duda liderem klasyfikacji generalnej turnieju szachowego

Piłkarz Empoli wyśmiał Dusana Vlahovicia. Nie miał skrupułów. "Och 80 milionów"

Juventus w kompromitującym stylu przegrał w poniedziałek z Empoli 1:4. Pełne 90. minut w tym meczu rozegrał właśnie Vlahović, któremu nie udało się jednak trafić do bramki rywala. W końcówce meczu serbski napastnik wdał się jeszcze w utarczkę słowną z pomocnikiem Empoli Liamem Hendersonem. Całe zdarzenie uchwyciły kamery. 27-letni Szkot miał przedrzeźniać rywala, przekazując w jego kierunku wymowne słowa: "Och 80 milionów, och 80 milionów" - nawiązując do kwoty, jaką Juventus zapłacił w styczniu 2022 roku Fiorentinie za transfer piłkarza. Vlahović coś odpowiadał, ale zasłaniał usta dłonią. Nie dał się jednak sprowokować. 

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Nie tak dawno informowaliśmy o tym, że Vlahović znalazł się w kręgu zainteresowań władz Bayernu Monachium. Tymczasem portal FootballTransfers zakomunikował w poniedziałek, że Manchester United planuje złożyć Juventusowi ofertę kupna piłkarza. Portal Transfermarkt wycenia go na 75 milionów euro i właśnie tyle przygotowują za niego przedstawiciele angielskiego klubu. Napastnik rozegrał w tym sezonie łącznie 42 mecze, w których strzelił 14 goli i zanotował cztery asysty.

We wtorek Federalny Sąd Apelacyjny postanowił ukarać Juventus odjęciem dziesięciu punktów w ligowej tabeli. Piłkarze Massimiliano Allegriego spadli przez to na siódmą lokatę w Serie A. Mają aktualnie na koncie 59 punktów i tracą punkt do będącej miejsce wyżej AS Romy. Najbliższy mecz rozegrają w niedzielę 28 maja, kiedy zmierzą się AC Milanem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.