Rewelacja Serie A na podium. Gol w 93. minucie. "Ależ oni grają. Niesamowite" [WIDEO]

Piłkarze Udinese Calcio nie zamierzają się zatrzymywać. W poniedziałkowy wieczór wygrali szósty mecz z rzędu w Serie A. Pokonali na wyjeździe Hellas Verona 2:1, a decydującego gola zdobyli w 93. minucie.

Początek meczu nie był udany dla rewelacji tego sezonu Serie A. W 23. minucie gola dla gospodarzy zdobył Szkot Josh Doig, który popisał się pięknym strzałem z woleja z 12 metrów. - Ależ piękny, kapitalny strzał, od razu, z woleja. Szał radości na trybunach. Cudowny gol 20-letniego Szkota - zachwycali się komentatorzy Eleven Sports.

Cristiano Ronaldo na ławce rezerwowych w meczu Manchester United - Manchester City (3:6)Ekspert od mowy ciała ocenił zachowanie Ronaldo. "Pogarda i frustracja"

Udinese Calcio znów to zrobiło. Czwarty raz w tym sezonie

Goście wyrównali w 70. minucie. Gola strzelił portugalski obrońca, Beto. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry zawodnicy Udinese Calcio zadali decydujący cios. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Lazara Samardzicia gola głową zdobył Jaka Bijol.

- Ależ oni grają. Oni znowu to zrobili. Udinese jest niesamowite. Udinese po raz czwarty w tym sezonie wraca do gry, po tym jak pierwsze traci gola - dodawali komentatorzy Eleven Sports.

Dla piłkarzy Udinese Calcioto szósta wygrana z rzędu w Serie A. Wcześniej pokonali kolejno: Monzę 2:1, Fiorentinę 1:0, AS Romę 4:0, Sassuolo 3:1 i Inter 3:1. W czterech meczach - z Monzą, Sassuolo, Interem Mediolan i właśnie z Hellas Verona, drużyna prowadzona przez trenera Sottila przegrywała 0:1 i musiała odrobić straty.

Udinese Calcio po ośmiu kolejkach zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Ma 19 punktów, tylko jeden mniej od prowadzących Napoli i Atalanty. W następnej kolejce Udinese Calcio zagra u siebie właśnie z Atalantą. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę, 9 października o godz. 15.

Wielki Lewandowski, a Barcelona jedna z najlepszych. Inzaghi już wie, co go czekaWielki Lewandowski, a Barcelona jedna z najlepszych. Inzaghi już wie, co go czeka

Przypomnijmy, że Udinese Calcio w ubiegłym sezonie zajęło dopiero 12. miejsce ze stratą aż 39 punktów do mistrza Włoch - AC Milan. Teraz ma sześć wygranych, remis i porażkę (z Milanem 2:4 na inaugurację rozgrywek).