Arkadiusz Milik komentuje gola z Fiorentiną. "Przykro mi"

- Przykro mi, że mój gol nie wystarczył do zwycięstwa, ale trzeba przejść do następnego meczu - tak skomentował mecz z Fiorentiną Arkadiusz Milik. Napastnik Juventusu strzelił drugiego gola dla swojej nowej drużyny, ale ona tylko zremisowała w kiepskim stylu we Florencji 1:1.

Arkadiusz Milik notuje bardzo dobre wejście do Juventusu. Polski napastnik w trzech dotychczasowych meczach w Juve strzelił dwa gole w Serie A. Najpierw pokonał bramkarza Spezii, Bartłomieja Drągowskiego, w wygranym meczu przez jego zespół 2:0, a następnie wpisał się na listę strzelców także w sobotnim starciu wyjazdowym z Fiorentiną.

We Florencji Arkadiusz Milik po raz pierwszy wyszedł w wyjściowej jedenastce Juventusu i już w dziewiątej minucie gry mógł się cieszyć ze zdobytej bramki. Polak wykorzystał dobre dośrodkowanie Filipa Kosticia i brzuchem skierował z bliska piłkę do siatki.

Ten gol jednak nie wystarczył Juventusowi do zwycięstwa na Stadio Artemio Franchi, bo w 29. minucie był już remis po trafieniu Cristiana Kouame. Mało tego, bliżej wygranej była później Fiorentina, ale tuż przed przerwą rzutu karnego nie wykorzystał Luka Jović.

Milik zachwyca we Włoszech. Polak sprawił, że zapomniano o DepayuMilik zachwyca we Włoszech. Polak sprawił, że zapomniano o Depayu

W sobotnim meczu Milik rozegrał pełne 90 minut, a w 79. minucie na placu gry pojawił się także drugi reprezentant Polski Szymon Żurkowski. Zabrakło jedynie leczącego kontuzję kostki Wojciecha Szczęsnego.

Milik komentuje występ z Fiorentiną. "Przykro mi, że to nie wystarczyło"

Po spotkaniu Milik skomentował swój występ w mediach społecznościowych. "Przykro mi, że mój gol nie wystarczył do zwycięstwa, ale trzeba przejść do następnego meczu" - napisał napastnik reprezentacji Polski.

Juventus w pierwszych pięciu kolejkach nowego sezonu Serie A zdobył dziewięć punktów i zajmuje piąte miejsce w tabeli. Fiorentina z sześcioma punktami jest dziesiąta.