Brat Paula Pogby chce ujawnić szokujące informacje ws. Pogby i Mbappe

Paul Pogba podjął kroki prawne przeciwko swojemu bratku, Mathiasowi, który opublikował na swoich portalach społecznościowych enigmatyczne wideo. Zapewnił w nim, że wkrótce przekaże szokujące informacje na temat m.in. Paula Pogby.

Mathias Pogba opublikował na Instagramie film, w którym twierdził, że dokona rewelacji na temat swojego brata.  - Ogłaszam, że wkrótce dokonam wielkich rewelacji na temat mojego brata i Rafaeli Pimienty, którą mój brat nazywa swoją drugą matką - powiedział na początek 32-letni były piłkarz Lorki i Racingu Murcia.

Zobacz wideo

Napastnik Górnika Łęczna Bartosz Śpiączka strzelił 'w tym sezonie już dziewięć goliLech planuje transfer "last minute". Jest zainteresowany piłkarzem Korony Kielce

"Kibice zasługują na pewne informacje"

Mathias Pogba wyjaśnił również, dlaczego zmontował film.

- Robię ten film, bo wierzę, że francuska, włoska i angielska publiczność, a także fani mojego brata zasługują na pewne informacje. Wtedy odpowiedzą sobie na pytanie, czy Paul zasługuje na podziw, szacunek, sympatię publiczności, swoje miejsce we francuskiej drużynie, zaszczyt gry w Pucharze Świata, bycie gwiazdą Juventusu. Będą wiedzieć, czy Paul jest osobą godną zaufania i godny bycia reprezentantem i wzorem dla młodzieży na całym świecie - dodał Mathias Pogba.

Sensacyjne informacje mają również dotyczyć Kyliana Mbappe, gwiazdy PSG.

- Powiem wam kilka bardzo ważnych rzeczy o Kylianie Mbappé, gwieździe światowego futbolu. Wiele świadectw potwierdzi moje słowa. Wszystko to prawdopodobnie będzie wybuchowe i zrobi dużo hałasu - dodał Mathias Pogba.

Odpowiedź z otoczenia Paula Pogby była błyskawiczna. Przedstawiciele Pogby wydali komunikat, w którym poinformowali, że rozpoczęli w tej sprawie działania prawne.

- Ostatnie wypowiedzi Mathiasa Pogby na portalach społecznościowych nie są niestety zaskoczeniem. Pojawiają się one na szczycie gróźb i prób wymuszeń wobec Paula Pogby. Odpowiednie organy we Włoszech i Francji zostały zajęte miesiąc temu i nie będzie dalszych komentarzy w związku z trwającym śledztwem - poinformowali prawnicy Paula Pogby.

Film Mathiasa Pogby jest bardzo popularny. Obejrzało go już ponad 30. tys. użytkowników.

Paul Pogba wrócił do Juventusu w tegorocznym, letnim okienku transferowym z Manchesterem United. Na razie nie zagrał jednak żadnego meczu, bo leczy kontuzję.

Przełom Karola Linettego. Przełom Karola Linettego. "Kupił nas wszystkich"

Juventus po trzech kolejkach zajmuje 7. miejsce w tabeli. Odniósł jedno zwycięstwo i miał dwa remisy.

Więcej o: