Strzelił gola, a potem... znokautował kolegę. Kuriozum w Serie A [WIDEO]

Do niecodziennej sytuacji doszło w trakcie meczu Hellasu Verona z Napoli w pierwszej kolejce Serie A. Świętujący zdobycie gola na 2:2 Thomas Henry, przypadkiem znokautował swojego kolegę z drużyny Kevina Lasagnę.

Hellas Verona w niedzielę zmierzył się na własnym boisku z Napoli. Kibice, którzy oglądali ten mecz, zdecydowanie nie mogli narzekać na brak emocji. Zawodnicy obu drużyn strzelili w sumie aż siedem goli. 5:2 Zwyciężyli przyjezdni, a świetne spotkanie rozegrał m.in. Piotr Zieliński. Polak wpisał się na listę strzelców i był jednym z najlepszych na boisku

Kuriozum w trakcie meczu Serie A. Cieszył się z gola i znokautował kolegę

W trakcie drugiej połowy doszło także do niecodziennego zdarzenia. W 47. minucie napastnik Hellasu Thomas Henry strzelił gola na 2:2. Była to pierwsza bramka dla Francuza w nowych barwach po tym, jak kilka tygodni temu przeniósł się z Venezii. Co oczywiste, piłkarz zaczął świętowanie. W euforii jednak przypadkiem uszkodził... jednego z kolegów.

70 mln euro przeszło Barcelonie koło nosa. United wycofał ofertę za De Jonga70 mln euro przeszło Barcelonie koło nosa. United wycofał ofertę za De Jonga

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Henry biegł w kierunku trybun i w pewnym momencie wyskoczył w powietrze, wykonując popularny gest uniesienia ręki w górę. Nie zauważył jednak, że tuż za jego plecami znajduje się Kevin Lasagna, który także cieszył się z gola. Henry przypadkiem uderzył kolegę łokciem w twarz przy wyskoku. Znokautowany Lasagna padł na murawę.

Strzelec gola szybko zorientował się, co zrobił i przerwał celebrację. Zaniepokojony ukląkł obok kolegi. Potrzebna była interwencja sztabu medycznego, gdyż Kevin Lasagna był wyraźnie zamroczony. Podobno złamał tak także ząb. Na szczęście kilka chwil później był w stanie wrócić do gry i przebywał na boisku do 72. minuty. Wówczas zmienił go Milan Djuric. Nagranie z przedziwnej sytuacji można zobaczyć poniżej.

Napoli dzięki wysokiej wygranej objęło pozycję lidera tabeli Serie A po pierwszej kolejce. Hellas wylądował natomiast na przedostatniej lokacie. Niżej jest tylko Sassuolo, które przegrało 0:3 z Juventusem.

Spain Soccer La Liga"Współpraca z Lewandowskim tylko teoretyczna". Egoistyczna gra piłkarzy Barcelony