Inter odrzucił ofertę PSG. Domaga się fortuny za swojego piłkarza

PSG złożyło ofertę w wysokości 50 milionów euro za Milana Skriniara z Interu Mediolan. Władze klubu z Serie A odrzuciły jednak tę propozycję, domagając się kwoty wyższej o co najmniej 30 milionów euro.

Milan Skriniar od kilku sezonów jest absolutnym filarem Interu Mediolan. Słowacki środkowy obrońca po transferze z Sampdorii w 2017 roku stał się kluczowym piłkarzem dla praktycznie wszystkich trenerów, którzy w tym czasie prowadzili drużynę z San Siro. Nic więc dziwnego, że chciałyby go sprowadzić największe europejskie kluby.

Zobacz wideo Dlaczego piłkarze tak dużo zarabiają?

Mecz PKO Ekstraklasy Raków Częstochowa - Cracovia Kraków w CzęstochowieAstana zadrwiła z Rakowa. Podgrzała atmosferę przed meczem w pucharach

Inter chce 80 milionów za Skriniara

Najnowsze informacje na temat zainteresowania 27-latkiem przekazał znany dziennikarz Fabrizio Romano. Przekazał on, że władze PSG złożył pierwszą ofertę za Skriniara w wysokości 50 milionów euro. Została ona jednak odrzucona - przedstawiciele Interu Mediolan uznali, że oferowana kwota jest zbyt niska.

Władze Interu zapowiedziały również, że nie będą rozpatrywać ofert mistrzów Francji w postaci włączenia do propozycji jednego z graczy PSG, o co klub ze stolicy Francji zabiegał. Wicemistrzowie Włoch zaznaczyli przy tym, że podejmą rozmowy w sprawie sprzedaży Skriniara tylko wtedy, gdy wpłynie oferta w wysokości co najmniej 80 milionów euro.

Skriniar filarem Interu Mediolan

W ostatnim sezonie Milan Skriniar był kluczowym piłkarzem Interu Mediolan. Słowak rozegrał we wszystkich rozgrywkach 48 meczów, w których strzelił cztery bramki. Do klubu trafił w lipcu 2017 roku i od tego czasu wystąpił w 215 spotkaniach, strzelając w nich 11 bramek. Dorzucił do tego cztery asysty.

Sąsiedzi kpią ze Szwecji. Po porażce z Polską pogrążyła się w kryzysieSąsiedzi kpią ze Szwecji. Po porażce z Polską pogrążyła się w kryzysie

27-latek ma również za sobą 54 występy w reprezentacji Słowacji. Zawodnik Interu dał się we znaki między innymi piłkarzom reprezentacji Polski, strzelając bramkę w pierwszym grupowym meczu ubiegłorocznego Euro 2020, zakończonym zwycięstwem naszych południowych sąsiadów 2:1.

Więcej o: