Przyszłość Krzysztofa Piątka pod znakiem zapytania. Jest jeden problem

- Fiorentina chce zatrzymać Krzysztofa Piątka. Trwają w tej sprawie rozmowy z Herthą Berlin, ale problemem jest kwota 15 milionów euro, która została wpisana w wypożyczenie - powiedział Tomasz Włodarczyk w programie "Okno Transferowe" na kanale Youtube Meczyki.pl.

Krzysztof Piątek trafił do Fiorentinyz Herthy BSC w styczniu tego roku na zasadzie wypożyczenia. W niemieckim klubie Polak nie radził sobie dobrze i zdecydował się na zmianę otoczenia. To był bardzo dobry wybór, ponieważ w drużynie z Florencji od razu zaczął lepiej grać. W minionym sezonie rozegrał 18 meczów, w których strzelił sześć goli. 

Zobacz wideo Włoski dziennikarz zachwyca się Zalewskim. "Kiedyś może być ważnym graczem Romy"

Jaka przyszłość czeka Krzysztofa Piątka? "Fiorentina chce go zatrzymać"

Przyszłość Krzysztofa Piątka w drużynie z Florencji pozostaje niepewna. Niedawno włoskie media informowały, że Polak może przenieść się do Romy. Fiorentina z pewnością nie odpuści walki o piłkarza. Zespół zapewnił sobie opcje wykupu Piątka, ale nie wiadomo, czy zdecyduje się z niej skorzystać.

Więcej na ten temat powiedział Tomasz Włodarczyk w programie "Okno Transferowe" na kanale YouTube Meczyki.pl. - Fiorentina chce zatrzymać Krzysztofa Piątka. Trwają w tej sprawie rozmowy z Herthą Berlin, ale problemem jest kwota 15 milionów euro, która została wpisana w umowę wypożyczenia. Klub z Serie A chętnie by "zbił" tę sumę, a to, że berlińczycy utrzymali się w Bundeslidze, jest do tego korzystne. Hertha chętnie rozstanie się z Piątkiem, a Piątek chętnie rozstanie się z Herthą. Trzeba znaleźć konsensus. Myślę, że jeśli zejdą do ośmiu lub dziesięciu milionów euro, to się dogadają - powiedział dziennikarz. 

Albania Soccer Europa Conference League FinalZdążyli już go skreślić, ale Mourinho wrócił. "Hola, wciąż żyję"

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Chęć wykupu Krzysztofa Piątka przez Fiorentinę nie powinna nikogo dziwić. Włoski klub zapewnił sobie udział w przyszłorocznej edycji Ligi Konferencje Europy. W związku z tym drużyna z Florencji będzie grała w trzech różnych rozgrywkach, a do tego potrzeba szerokiego składu. Nawet jeśli Polak nie będzie grał w pierwszym zespole, to stanie się ważnym zmiennikiem. 

*Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stal MielecLegia chce piłkarza Termaliki. Są po pierwszych rozmowach

Więcej o: