Przepiękny gol Piotra Zielińskiego. Jego ostatni w Napoli? [WIDEO]

W niedzielę rozgrywana jest ostatnia kolejka Serie A. W spotkaniu Spezii z SSC Napoli Piotr Zieliński popisał się pięknym golem. Polak bardzo mocno uderzył piłkę, która wylądowała w rogu bramki obok bezradnego Ivana Provedela.

W niedzielę rozgrywane są ostatnie mecze w tym sezonie Serie A. W jednym ze spotkań Spezia podejmuje na własnym stadionie Napoli. W drużynie gospodarzy w wyjściowym składzie wyszedł Jakub Kiwior. Goście w pierwszej połowie prezentowali się znacznie lepiej. Bardzo szybko zdobywali bramki i po 45 minutach prowadzą aż 3:0. Gole strzelali Matteo Politano i Diego Demme. Na listę strzelców wpisał się również Piotr Zieliński po bardzo ładnym uderzeniu.

Piękny gol Piotra Zielińskiego. Bramkarz nie zdążył się nawet ruszyć

Cała sytuacja miała miejsce w 25. minucie meczu. Matteo Politano otrzymał podanie na skrzydło i w szybki sposób dograł piłkę w pole karne. Po zamieszaniu w szesnastce Spezii piłka trafiła pod nogi Piotra Zielińskiego, który bez zastanowienia oddał strzał na bramkę rywali. Uderzenie było bardzo mocne i przede wszystkim celne. Ivan Provedel nie zdążył się nawet ruszyć i po chwili musiał wyciągać piłkę z siatki po raz drugi w tym spotkaniu.

Bardzo możliwe, że był to ostatni gol Piotra Zielińskiego w barwach Napoli. Polak nie ma za sobą najlepszego sezonu w swoim wykonaniu. Choć w pierwszej części rozgrywek był pewnym punktem drużyny, tak w tym roku kalendarzowym radzi sobie zdecydowanie gorzej. Luciano Spalletti woli stawiać na Andre Zambo Anguissę, przez co Polak bardzo często w ostatnim czasie zajmuje miejsce na ławce rezerwowych. Media podają, że Zieliński jest bliski opuszczenia Napoli i mówi się, że pomocnikiem zainteresowany jest Bayern Monachium.

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Mecz ze Spezią nie ma dla Napoli większego znaczenia. Drużyna Luciano Spallettiego ma już zapewniony udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów i straciła także szanse na mistrzostwo Włoch. Klub ze stolicy Kampanii zajmuje trzecie miejsce w tabeli Serie A z dorobkiem 79 punktów.