Wpadka Juventusu, Bologna kończyła mecz w "9". Asysta przewrotką [WIDEO]

Piłkarze Juventusu znów zawiedli swoich kibiców. Tylko zremisowali 1:1 u siebie z Bologną i do prowadzącego Milanu tracą osiem punktów.

To był szalony pojedynek w Turynie. Bologna, która ostatnio bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z Milanem, grała bardzo dobrze i w 52. minucie objęła prowadzenie. Austriak Marko Arnautović dostał dobre, prostopadłe podanie, minął Wojciecha Szczęsnego i strzelił do pustej bramki.

Jan Bednarek w SouthamptonBednarek się wykazał. Angielskie media zachwycone

Szalona końcówka. Piękna przewrotka Moraty

W 84. minucie Adama Soumaoro sfaulował tuż przed polem karnym. Sędzia obejrzał sytuację na VAR-ze i podyktował Juventusowi rzut wolny. Oprócz tego ukarał Soumaoro czerwoną kartką, uznając, że rywal wychodził na czystą sytuację. Przeciwko takiej decyzji sędziego głośno protestował Gary Medel. Chilijczyk najpierw otrzymał żółtą kartkę od sędziego, a chwilę później czerwoną.

W efekcie Bologna kończyła mecz w dziewiątkę, a sędzia doliczył aż osiem minut. W czwartej minucie doliczonego czasu gry świetną przewrotką w polu karnym popisał się Alvaro Morata. Po takim jego zagraniu, z dwóch metrów wyrównał strzałem głową Dusan Vlahović.

Dla Serba był to 23. gol w tym sezonie w Serie A. Jest wiceliderem najskuteczniejszych. Ma tylko jedną bramką mniej od Ciro Immobile (Lazio Rzym).

Juventus mógł nawet wygrać, ale Łukasz Skorupski obronił strzał głową Adriena Rabiota. Wcześniej Polak świetnie wygrał pojedynek sam na sam z Mattia De Sciglio. Skorupskiego uratował też słupek po strzale Moraty.

Juventus po tym remisie ma 63 punkty i zajmuje czwarte miejsce w Serie A. Ma osiem punktów straty do prowadzącego Milanu. Bologna zajmuje trzynastą pozycję (38 punktów).

Bayern MonachiumMedia: Czystki w Bayernie. Po sezonie może odejść aż 10 piłkarzy