Show debiutantów w meczu Juventusu. "Stara maszyna, nowa fabryka"

Świetny debiut w Juventusie mieli Denis Zakaria i Dusan Vlahović. Obaj trafili do siatki, a Juventus pokonał przed własną publicznością Veronę 2:0.

W niedzielny wieczór w drużynie Juventusu debiutowało aż dwóch piłkarzy pozyskanych podczas zimowego okienka transferowego: serbski napastnik Dusan Vlahović (pozyskany z Fiorentiny) oraz szwajcarski środkowy pomocnik Denis Zakaria (z Borussii Moenchengladbach). Obaj już w pierwszym meczu ekipy z Turynu wyszli w podstawowym składzie.

Gwiazda piłki kopanej Cristiano Ronaldo i Kathryn Mayorga w Rain Nightclub. Las Vegas, czerwiec 2009Ronaldo znów może problemy z prawem. Media: Chciał uniemożliwić publikację akt

Świetne debiuty w Juventusie

Nowi zawodnicy mogli być zadowoleni z debiutów. Po zaledwie trzynastu minutach prowadzenie gospodarzom dał Vlahović. Serb dostał świetne prostopadłe podanie od Pauli Dybali i w sytuacji sam na sam przelobował bramkarza gości Lorenzo Montipo.

- Stara maszyna, nowa fabryka. Oto fundamenty pod nowe imperium. Juventus wraca z nowym obliczem. Zaczyna jak Ibrahimović, Dybala czy Mandzukić - gol w debiucie. Przepięknie zrobił to Serb - zachwycali się komentatorzy Eleven Sports.

W 61. minucie prowadzenie Juventusu podwyższył Denis Zakaria. Przy jego trafieniu asystował Alvaro Morata.

To pierwszy przypadek od jedenastu lat, by w Juventusie dwóch debiutujących zawodników strzeliło gola. Takim samym wyczynem popisali się w 2011 roku Chilijczyk Arturo Vidal i Szwajcar Stephan Lichtsteiner.

Juventus po tej wygranej wyprzedził w tabeli Atalantę i awansował na czwarte miejsce (45 punktów). Do prowadzącego Interu Mediolan traci osiem punktów, ale ma jeden mecz rozegrany więcej. Verona zajmuje dziewiątą pozycję (33 punkty).

Robert Lewandowski liderem klasyfikacji strzelców z 23 golami na koncieSzef Bayernu chce, by Lewandowski zakończył karierę w Monachium. "Mamy czas"