Fenomenalny gol Zielińskiego w hicie Serie A! "Najważniejszy w sezonie" [WIDEO]

Piotr Zieliński strzelił piękną bramkę w hicie Serie A. Polak wyprowadził Napoli na prowadzenie w meczu z Interem Mediolan.

Mecz w Mediolanie był hitem 13. kolejki Serie A. Liderujące Napoli mierzyło się z trzecim w tabeli Interem. Goście bardzo dobrze zaczęli mecz i już w 17. minucie objęli prowadzenie, a to dzięki Piotrowi Zielińskiemu.

Kosmiczny gol w Serie AKosmiczny gol. "Aż mi ciarki przeszły po plecach" [WIDEO]

Fantastyczny gol Zielińskiego w meczu na szczycie Serie A

Napoli przejęło piłkę w środkowej strefie boiska właśnie za sprawą Zielińskiego, który zaskoczył Barellę. Piłka trafiła do Lorenzo Insigne, który pobiegł z nią kilkadziesiąt metrów w stronę bramki gospodarzy i zobaczył, że po lewej stornie dobrze ustawiony jest reprezentant Polski, który na dodatek był niepilnowany przez rywali. Insigne oddał mu piłkę, a Zieliński kapitalnie uderzył z pierwszej piłki z około 18 metrów. Piłka wpadła przy bliższym słupku bramki Interu i chwilę później Zieliński utonął w objęciach kolegów. – Najważniejsza bramka Piotra Zielińskiego jak na razie w tym sezonie! – powiedział komentator Eleven Sports.

Mecz z Interem jest 12 ligowym spotkaniem Piotra Zielińskiego. Gol zdobyty przeciwko mistrzom Włoch to trzecie trafienie w tym sezonie Serie A. Do tego Zieliński dołożył dwie asysty.

Niestety, gol Zielińskiego nie pomógł Napoli w odniesieniu zwycięstwa. Ekipa z Neapolu przegrała z Interem 2:3. Na gola Zielińskiego w 24. minucie odpowiedział Hakan Calhanoglu, a w 44. minucie do bramki Napoli trafił Ivan Perisić. W 61. minucie prowadzenie podwyższył Lautaro Martinez. W 78. minucie gola kontaktowego dla gości zdobył Dries Mertens, ale na więcej Napoli nie było już stać.

Wojciech Szczęsny otrzymał od 'La Gazzetta dello Sport' ocenę 6 za mecz LazioTak Włosi ocenili Wojciecha Szczęsnego. "La Gazzetta dello Sport" tłumaczy