Piłkarz Interu kompletnie pijany. Nie był w stanie wsiąść do auta [WIDEO]

O Arturo Vidalu jest głośno zarówno na boisku, jak i poza nim. "La Gazzetta dello Sport" opublikowała film, na którym pijany zawodnik Interu Mediolan nie jest w stanie wsiąść do Ferrari. - Jeśli wykonasz swoje zadanie na boisku, możesz robić potem, co chcesz - komentują kibice na Twitterze.

Arturo Vidal trafił do Interu Mediolan we wrześniu zeszłego roku na prośbę Antonio Conte. Chilijczyk wtedy opuścił Barcelonę za około milion euro, a dzięki umowie z nowym pracodawcą zarabiał sześć milionów euro za sezon. Vidal doprowadził do wściekłości kibiców Interu, kiedy przed meczem z Juventusem rozmawiał z Giorgio Chiellinim, a potem ucałował herb rywala.

Zobacz wideo "Szczęsny jest krytykowany, ale ma wsparcie Allegriego. Trener stoi po jego stronie"

Nagranie z udziałem Arturo Vidala stało się viralem. Chilijczyk nie był w stanie wsiąść do Ferrari

Włoska "La Gazzetta dello Sport" opublikowała nagranie, na którym Arturo Vidal spędza czas w towarzystwie znajomych oraz fanów w Como. Zawodnik Interu Mediolan był pod wpływem alkoholu, a na materiale wideo widać, że nie był w stanie wsiąść do Ferrari. Ostatecznie z małą pomocą jednego z mężczyzn usiadł na miejscu pasażera, choć najpierw wsiadł odwrotnie. Film nagrała jedna z kobiet na balkonie. "On nie może nawet wstać" - mogliśmy usłyszeć w filmie.

"LGdS" dodaje, że materiał wideo został nagrany 18 sierpnia tego roku, czyli kilka dni przed pierwszym meczem Interu Mediolan w sezonie 2021/2022 przeciwko Genoi. Klub dowiedział się od razu o incydencie i rozmawiał z zawodnikiem jeszcze przed początkiem sezonu. Finalnie Inter wygrał 4:0, a Arturo Vidal wszedł na boisko w 69. minucie i zdobył bramkę oraz zanotował asystę. "Jeśli wykonasz swoje zadanie na boisku, możesz robić potem, co chcesz" - pisze jeden z kibiców na Twitterze.

Arturo Vidal zagrał w 35 spotkaniach w barwach Interu Mediolan we wszystkich rozgrywkach. Były pomocnik Bayernu Monachium zdobył w nich trzy bramki oraz zanotował taką samą liczbę asyst. Kontrakt Vidala z Interem jest ważny do końca sezonu 2021/2022, natomiast obie strony mają opcję przedłużenia współpracy o dodatkowy sezon.

Więcej o: