Trener Juventusu podjął decyzję ws. występu Szczęsnego w derbach Turynu

- Szczęsny i Chiellini na pewno zagrają. Z innymi muszę porozmawiać. Są tacy, którzy bardziej odczuwają zmęczenie niż inni, ale wciąż mamy czas na regenerację - zadeklarował Massimiliano Allegri przed sobotnimi derbami Turynu.

Wojciech Szczęsny słabo rozpoczął tegoroczne rozgrywki, popełniając poważne błędy w kilku spotkaniach z rzędu. Wiele wskazuje na to, że kryzys formy jest już za polskim golkiperem, który w środę zachował czyste konto w wygranym 1:0 meczu z Chelsea

Zobacz wideo FC Barcelona ma nowego bohatera! Odwrócił losy meczu. "Rozczarowanie"

Massimiliano Allegri podjął decyzję ws. występu Wojciecha Szczęsnego w derbach Turynu

Mimo dobrego występu Polak nie był pewny występ w derbach Turynu, które odbędą się w najbliższy weekend. Massimiliano Allegri stosuje rotacje na pozycji bramkarza i w poprzedni weekend w wygranym 3:2 meczu z Sampdorią bronił Perrin. Włoski szkoleniowiec rozwiał jednak wszelkie wątpliwości dotyczące tego, kto będzie bronił w derbach Turynu. - Szczęsny i Chiellini na pewno zagrają. Z innymi muszę porozmawiać. Są tacy, którzy bardziej odczuwają zmęczenie niż inni, ale wciąż mamy czas na regenerację. Zobaczmy, kto będzie w lepszej dyspozycji fizycznej - zadeklarował Allegri. 

Wymowny gest Nicolo Zaniolo w stronę kibiców Lazio. Włoch nie wytrzymał napięcia [WIDEO]Zaniolo ukarany za odrażający gest w derbach Rzymu. Komisja podjęła decyzję

Aktualna sytuacja Juventus w lidze jest bardzo trudna. Zespół zajmuje 10. miejsce z ośmioma punktami na koncie po sześciu kolejkach. W dwóch ostatnich meczach ligowych turyńczycy wygrali po 3:2 z Sampdorią oraz Spezią, ale ich strata do liderującego Napoli wynosi aż 10 punktów, a do czwartego miejsca cztery punkty. 

Spotkanie Torino - Juventus odbędzie się w sobotę 2 października o godzinie 18:00. Torino ma na koncie osiem punktów i zajmuje dziewiąte miejsce w lidze. 

Więcej o: