Legenda Juventusu grzmi po błędzie Wojciecha Szczęsnego. "Tak nie może być"

Wojciech Szczęsny nie może zaliczyć ostatnich miesięcy do udanych. Polski bramkarz popełnia wiele błędów, co przekłada się na słabe wyniki Juventusu. Legenda klubu Alessio Tacchinardi jest zaniepokojony słabą postawą golkipera.

Ciężko wytłumaczyć fatalną dyspozycję Wojciecha Szczęsnego w ostatnim miesiącach. Polskiemu bramkarzowi już w poprzednim sezonie zdarzały się błędy, ale nie aż takie.

Zobacz wideo "Ronaldo nie był głównym winowajcą niepowodzeń Juventusu"

Alessio Tacchinardi o błędzie Wojciecha Szczęsnego

Nowy sezon miał być nowym otwarciem dla Wojciecha Szczęsnego, ale nic bardziej mylnego. Dyspozycja Polaka wygląda jeszcze słabiej niż w końcówce poprzednich rozgrywek. Znów popełnia błędy nie tylko w Juventusie, ale także w reprezentacji Polski. W sobotę po raz kolejny zawalił jedną z bramek w wyjazdowym spotkaniu ligowym z Napoli, co przyczyniło się do porażki 1:2.

Na temat słabej postawy Wojciecha Szczęsnego wypowiedział się były zawodnik Juventusu Alessio Tacchinardi. Włoch zdiagnozował w rozmowie z TMW Radio skąd biorą się problemy polskiego bramkarza. - Szczęsny? Jest mu trudno i od razu trzeba zrozumieć dlaczego. Brak Buffona jest odczuwalny. Tak jednak być nie może. Należy to przezwyciężyć. W trzech meczach widzieliśmy Juve, które cierpi, a jednocześnie nie wie, jak reagować na trudności - przyznał 46-latek. 

Juventus już od wielu lat nie rozpoczął sezonu tak słabo. Drużyna prowadzona przez Massimiliano Allegriego w trzech pierwszych kolejkach nowego sezonu Serie A zdobyła zaledwie jeden punkt i zajmuje dopiero 16. miejsce w tabeli. Kolejne spotkanie turyńczycy rozegrają już w środę. Zmierzą się z Malmoe w fazie grupowej Ligi Mistrzów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.