Ronaldo przyjechał do siedziby Juventusu, ale tylko na moment! "Jedyne czego chce"

"Cristiano Ronaldo dzisiaj nie trenuje" - pisze na Twitterze Fabrizio Romano. Według włoskiego dziennikarza napastnik przyszedł do ośrodka treningowego Juventusu, żeby pożegnać się z kolegami z zespołu.

Rosną emocje związane z możliwymi przenosinami Cristiano Ronaldo do Manchesteru City. Ostatnio Portugalczyk opuścił trening, według mediów, z powodu kontuzji ręki. Teraz Fabrizio Romano informuje, że 36-latek nawet nie rozpoczął sesji. - Cristiano Ronaldo opuścił centrum szkoleniowe Juventusu po 40 minutach pożegnania ze swoimi kolegami z drużyny. Jedyne czego chce, to opuścić klub w ciągu najbliższych godzin - czytamy. 

Zobacz wideo Oni mogą zastąpić Messiego i Ronaldo! Ta zmiana dzieje się na naszych oczach

Cristiano Ronaldo coraz bliżej Manchesteru City? "Czeka na Mendesa"   

Dziennikarz dodał również, że Ronaldo nie będzie dzisiaj trenował. - Czeka na Jorge Mendesa, który ma mu przedstawić oficjalną ofertę. Wciąż mówi się o Manchesterze City - dodał Romano. Można więc jasno wywnioskować, że związek Cristiano Ronaldo z Juventusem zmierza ku końcowi. Wcześniej włoski dziennikarz dodał, że agent Portugalczyka "współpracuje bezpośrednio z zarządem Manchesteru City, aby dokończyć umowę dotyczącą osobistych warunków/kontraktu dla Ronaldo". 

Manchester City również pracuje nad całą procedurą dotyczącą sprowadzenia Cristiano Ronaldo poprzez wystosowanie oficjalnej oferty zakupu. Juventus chce otrzymać za piłkarza 28-30 milionów euro. W City Ronaldo spotkałby kolegów z reprezentacji, jak: Joao Cancelo, Bernardo Silva czy Ruben Dias. Spotkałby też Pepa Guardiolę, z który miał dość napięte stosunki, gdy Pep trenował Barcelonę, a Ronaldo strzelał gole dla Realu. W sumie w Juventusie zagrał w 134 meczach, zdobył 101 bramek i miał 22 asysty.

Ten obrazek  Ten obrazek "symbolem nędzy" Ronaldo w Juventusie. Transfer może się odbić czkawką

Więcej o: