Cristiano Ronaldo w stroju PSG. "Brak szacunku. To nie jest naklejka"

Cristiano Ronaldo nie jest naklejką, żeby ciągle zakładać mu inne koszulki - takie zdanie ma Lapo Elkann dyrektor generalny firmy Exor, a także wnuk Gianniego Agnelliego. Przedsiębiorca jest więc blisko związany z Juventusem.

Lapo Elkann nie ukrywa swojego niezadowolenia ze sposobu, w jaki spekuluje się o transferach z Cristiano Ronaldo w roli głównej. - On jest piłkarzem Juventusu. To brak szacunku, żeby ciągle zakładać mu inne koszulki, jakby był naklejką. Jeżeli zmieni klub, gdziekolwiek pójdzie, będzie szanowany jako człowiek i sportowiec - czytamy na oficjalnym koncie Włocha na Twitterze.

Zobacz wideo Oni mogą zastąpić Messiego i Ronaldo! Ta zmiana dzieje się na naszych oczach

To była odpowiedź Elkanna na post, w którym zaprezentowano Cristiano Ronaldo obok Lionela Messiego w koszulce Paris Saint-Germain. Jeszcze w poniedziałek włoskie media pisały, że w kontekście transferu Portugalczyka pojawiają się trzy opcje. Według "Sky Sports Italia" pierwszym i najbardziej prawdopodobnym kierunkiem jest właśnie drużyna wicemistrza Francji.

Cristiano Ronaldo bohaterem wielu spekulacji. Allegri: Powiedział mi, że zostaje w Juventusie

Doniesienia brytyjskiego dziennikarza mogą jawić się jako niewiarygodne osobom, które znają ostatnią wypowiedź Massimilliano Allegrego. - Cristiano Ronaldo nie zagrał w czwartek, ponieważ byliśmy po bardzo intensywnym treningu. Zawsze ciężko trenował. Czytałem nagłówki gazet. Nigdy nie powiedział nam, że chce odejść. Przyznał mi, że zostaje w Juventusie - powiedział włoski szkoleniowiec.

Zupełnie odmienne zdanie mają za to niektóre włoskie dzienniki. "Cristiano Ronaldo powtarza wciąż w szatni kolegom, że ma nadzieję na zmianę drużyny" - napisało "Corriere della Sera". Ronaldo rozpoczął pierwszy mecz nowego sezonu Serie A przeciwko Udinese (2:2) na ławce rezerwowych. Portugalczyk wszedł na boisko w 60. minucie i w doliczonym czasie gry wpisał się na listę strzelców, ale jego bramka nie została uznana. Portugalczyk w Juventusie zagrał w 134 meczach, zdobył 101 bramek i miał 22 asysty. 

Więcej o: