Cristiano Ronaldo zaoferowany gigantowi. Anglicy donoszą o rozmowach

Zaskakujące doniesienia z brytyjskich mediów. "Cristiano Ronaldo został zaoferowany Manchesterowi City? - Może oferta zostanie wysłana ponownie" - napisał na Twitterze dziennikarz "The Athletic".

Pracownicy Juventusu niejednokrotnie podkreślali w wywiadach, że Cristiano Ronaldo nie planuje opuścić włoskiego klubu, choć zagraniczne media wciąż publikują coraz to nowsze informacje na ten temat. Według dziennikarza Sama Lee z "The Athletic" Portugalczyk miał zostać zaoferowany Manchesterowi City.

Zobacz wideo "Grosicki wybrał dobry moment na powrót. Miał już dość tułaczki po świecie"

"Cristiano Ronaldo został zaoferowany [Manchesterowi City] w poprzednim tygodniu, ale powiedzieli, że chcą się skupić wyłącznie na Harrym Kane. Może zostanie ponownie zaoferowany, ale patrząc na poprzedni tydzień, nie jest on żadną opcją" - napisał na Twitterze. 

Cristiano Ronaldo w zaskakujących barwach? Temat był, ale na rozmowach się skończyło

Doniesienia brytyjskiego dziennikarza mogą jawić się jako niewiarygodne osobom, które znają ostatnią wypowiedź Massimilliano Allegrego. - Cristiano Ronaldo nie zagrał w czwartek, ponieważ byliśmy po bardzo intensywnym treningu. Zawsze ciężko trenował. Czytałem nagłówki gazet. Nigdy nie powiedział nam, że chce odejść. Przyznał mi, że zostaje w Juventusie - powiedział włoski szkoleniowiec. Zupełnie odmienne zdanie mają za to niektóre włoskie dzienniki. "Cristiano Ronaldo powtarza wciąż w szatni kolegom, że ma nadzieję na zmianę drużyny" - napisało "Corriere della Sera".

Najnowsze informacje ws. stanu zdrowia Zielińskiego. Inaczej, niż się spodziewanoNajnowsze informacje ws. stanu zdrowia Zielińskiego. Inaczej, niż się spodziewano

Cristiano Ronaldo rozpoczął na ławce rezerwowych pierwszy mecz nowego sezonu Serie A przeciwko Udinese (2:2). Portugalczyk wszedł na boisko w 60. minucie i w doliczonym czasie gry wpisał się na listę strzelców, ale jego bramka nie została uznana. Portugalczyk w Juventusie zagrał w 134 meczach, zdobył 101 bramek i miał 22 asysty. 

Więcej o: