Allegri przekazał mediom decyzję Cristiano Ronaldo ws. transferu

Massimiliano Allegri ucina plotki transferowe dotyczące Cristiano Ronaldo. - Powiedział mi, że zostaje w Juventusie - przyznał szkoleniowiec klubu.

Juventus jest gotów jeszcze tego lata sprzedać Cristiano Ronaldo. Klub ustalił już nawet kwotę, jaką trzeba będzie zapłacić za Portugalczyka - informuje włoski dziennikarz Romeo Agresti. Zupełnie odmienne zdanie na ten temat ma sam trener Juventusu, który na konferencji prasowej odniósł się do spekulacji transferowych.

Zobacz wideo Oni mogą zastąpić Messiego i Ronaldo! Ta zmiana dzieje się na naszych oczach

- Cristiano Ronaldo nie zagrał w czwartek, ponieważ byliśmy po bardzo intensywnym treningu. Zawsze ciężko trenował. Czytałem nagłówki gazet. Nigdy nie powiedział nam, że chce odejść. Ronaldo przyznał mi, że zostaje w Juventusie - powiedział Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri odpowiada na medialne spekulacje. Ronaldo zostaje w Juventusie

Pytania dotyczące nieobecności Cristiano Ronaldo na czwartkowym meczu, dotyczyły spotkania towarzyskiego z drużyną U-23 Juventusu. - Zdecydowałem, że dam mu chociaż pół dnia odpoczynku. Portugalczyk dostarcza drużynie dodatkowy bonus, bo jest gwarancją wielu goli. Oczywiście, reszta zespołu również ciężko pracuje, aby dać z siebie jak najwięcej pod względem indywidualnym - przyznał włoski szkoleniowiec. 

Juventus wygrał wyścig po wielki talent! Młodzieżowy mistrz świata podpisał kontraktJuventus wygrał wyścig po wielki talent! Młodzieżowy mistrz świata podpisał kontrakt

Cristiano Ronaldo wciąż pozostaje więc piłkarzem Juventusu. Kontrakt Portugalczyka z klubem wygasa z końcem czerwca 2022 roku, dlatego media spekulują o ewentualnym odejściu 36-latka. To ostatnia szansa dla Włochów, aby zarobić na piłkarzu. Przypomnijmy, że w 2018 roku Ronaldo dołączył do Juve za 117 mln euro. W poprzednim sezonie napastnik został najlepszym strzelcem Serie A zdobywając 29 goli w 33 meczach.  

Więcej o: