Juventus pokazał nowe koszulki. Kibice oburzeni. "Są okropne"

Juventus zaprezentował właśnie trzeci komplet strojów na przyszły sezon. Nowy projekt marki Adidas wzbudził niemałe kontrowersje.

Już w najbliższy weekend rozpocznie się nowy sezon włoskiej Serie A. Pierwsze spotkania rozgrywek zostaną rozegrane w sobotę 21 sierpnia o godzinie 18:30. Na San Siro w Mediolanie mistrzowie Włoch, czyli Inter podejmie Genoę, a Hellas Verona zmierzy się z Sassuolo. 

Zobacz wideo Drągowski już przerósł Fiorentinę. "Bliżej mu do Buffona niż Szczęsnemu"

Stroje Juventusu nie przypadły do gustu kibicom. "Przynajmniej zawierają herb klubu"

Tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu kluby zaczynają prezentować projekty strojów na przyszły sezon. Zwykle wzbudzają one ogromne kontrowersje, a kibice oburzają się na zbyt daleko idący według nich kunszt autorów.

Szokujące informacje z szatni Atalanty. Szokujące informacje z szatni Atalanty. "Przekroczył wszelkie granice. Atak"

Tak było właśnie w przypadku nowych strojów Juventusu. Kontrowersje wzbudził trzeci komplet strojów, który jest rzeczywiście bardzo odważny, zawierający wiele jaskrawych kolorów. Połączenie żółtego, białego i niebieskiego ma być nawiązaniem do strojów z lat 90. 

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo wydał oświadczenie. Skomentował wszelkie plotki. "To brak szacunku"

Stroje nie przypadły do gustu opinii publicznej, ale mają być i tak lepsze niż nowe projekty marki Puma, co przyznał dziennikarz portalu Goal.com Ronan Murphy. - Stroje Juventusu są okropne. Ale przynajmniej nie mają napisu "Juventus" na środku i zawierają herb klubu - przyznał. 

Więcej o: