Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mourinho grzmi: To koszmar. Piłkarze całą noc grają w to g***o

Jose Mourinho, trener AS Roma, wziął udział w sesji pytań i odpowiedzi. Szkoleniowiec odpowiadał na pytania dotyczące klubu, jego ojczyzny, ale też gry komputerowej Fortnite. - To koszmar. Piłkarze całą noc grają w to g***o - przyznał Portugalczyk.

AS Roma ma za sobą sześć spotkań towarzyskich przed rozpoczęciem sezonu 2021/2022. Jak dotąd zespół prowadzony przez Jose Mourinho nie przegrał, a przed nimi jeszcze sparingi z Belenenses oraz Realem Betis. W trakcie meczów kontrolnych pod wodzą The Special One Nicola Zalewski zdobył dwa gole oraz zanotował jedną asystę.

Zobacz wideo Oceniamy sędziowanie na Euro. "On robił błędy, które nie podlegają weryfikacji VAR"

Jose Mourinho określa Fortnite koszmarem. "Piłkarze grają w to całą noc"

AS Roma przygotowała materiał wideo z udziałem Jose Mourinho, w którym trener odpowiadał na krótkie pytania dotyczące klubu, jego ojczyzny Portugalii czy gier komputerowych, a konkretnie Fortnite’a. Tytuł wydany przez studio Epic Games ma cztery tryby gry, a zdecydowanie najbardziej popularny jest tryb Battle Royale, w którym 100 graczy walczy o przetrwanie.

Jose Mourinho nie ukrywał swojej niechęci do tej gry komputerowej. Portugalczyk przyznał wprost, że piłkarze Romy grają w Fortnite’a nocami, tuż przed meczami towarzyskimi. "Fortnite? To koszmar. Piłkarze siedzą nocami i grają w to g***o, a na drugi dzień muszą zagrać mecz" – powiedział Mourinho. W przeszłości pojawiały się przypadki, gdzie piłkarze doznawali kontuzji podczas gry w Fortnite’a. Najbardziej znany przykład to Mesut Oezil, który w taki sposób pogłębił uraz pleców.

Najbliższy mecz towarzyski Romy z portugalskim Belenenses odbędzie się w środę 4 sierpnia o godzinie 12:00. Nie należy wykluczać, że swoją kolejną szansę przed rozpoczęciem nowego sezonu otrzyma Nicola Zalewski. Na ten moment nie wiadomo, czy młodzieżowy reprezentant Polski będzie członkiem pierwszego zespołu na stałe.

Więcej o: