19-letni Polak z Romy znów błyszczy! A Mourinho patrzy. "A la Totti"

Nicola Zalewski znowu błysnął! 19-letni Polak zaliczył asystę w wygranym przez AS Romę sparingu z Debreczynem (5:2). We wcześniejszych meczach towarzyskich Zalewski strzelił dwa gole.

Z doskonałej strony w meczach przedsezonowych pokazuje się Nicola Zalewski. 19-latek już dwukrotnie błysnął w sparingach zespołu prowadzonego przez Jose Mourinho, zdobywając bramki w starciach z czwartoligowym Montecatini (10:0) i trzecioligową Triestiną (1:0).

W niedzielę Zalewski kolejny raz pokazał Mourinho, że ten może na niego liczyć w zbliżającym się sezonie 2021/22. 19-letni pomocnik zaliczył fantastyczną asystę w sparingu AS Roma z węgierskim Debreczynem.

Max Kruse oświadczył się partnerce w mixed zonieHit! Reprezentant Niemiec udzielał wywiadu. Nagle zdjął koszulkę. "Mam wiadomość"

W 33. minucie Zalewski był na lewej stronie boiska i zagrał świetną piłkę do Lorenzo Pellegriniego, który wpadł w pole karne, poradził sobie z przeciwnikiem i strzelił gola na 2:1.

Mecz zaczął się źle dla Romy, bo już w 4. minucie gola dla rywali strzelił Donat Barany. W 28. minucie do remisu doprowadził Borja Mayoral, a pięć minut później bramkę zdobył Pellegrini. Drugą połowę rzymianie wygrali 3:1 i cały mecz 5:2.

Zalewski rozpoczął spotkanie od pierwszej minuty i zagrał całą pierwszą połowę. W przerwie w jego miejsce na boisko wszedł Stephan El Shaarawy.

Trzy rekordy olimpijskie w kilkanaście minut! I gigantyczna sensacja w pływaniuTrzy rekordy olimpijskie w kilkanaście minut! I gigantyczna sensacja w pływaniu

Pierwszy mecz w Serie A z Mourinho w roli trenera AS Roma zagra 22 sierpnia. To wtedy rzymianie podejmą u siebie Fiorentinę. Wcześniej czekają ich jeszcze sparingi z FC Porto (28 lipca) i Realem Betis (7 sierpnia).