Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Poważna kontuzja i długa przerwa pomocnika Napoli. Potężny ból głowy Spallettiego

Drużyna Napoli rozegrała w sobotę drugi sparing w ramach okresu przygotowawczego do nowego sezonu. Pomimo zwycięstwa nie będzie mogła jednak zaliczyć go do udanych. Poważnej kontuzji doznał bowiem Diego Demme, która najpewniej wykluczy go z gry na około sześć miesięcy.

Zespół prowadzony przez Luciano Spallettiego w drugim letnim sparingu mierzył się z występującym w Serie C Pro Vercelli. Piłkarze z Neapolu nie zachwycali skutecznością, ale po bramce Victora Osimhena z 26. minuty wygrali 1:0. Wynik jednak miał drugorzędne znaczenie w kontekście kontuzji, której nabawił się Diego Demme.

Zobacz wideo Czy Zieliński może być liderem kadry? „On jedną akcją nie odmieni losów meczu"

Kłopoty Davida Beckhama. Policja przerwała jego urlop na luksusowym jachcieKłopoty Davida Beckhama. Policja przerwała jego urlop na luksusowym jachcie

Nawet sześć miesięcy przerwy Diego Demme

Po zakończeniu poprzedniego, nieudanego dla Napoli sezonu z pracą pożegnał się Gennaro Gattuso. Wiele zatem wskazuje na to, że Luciano Spalletti już na początku swojej pracy w Neapolu będzie musiał się mierzyć ze sporymi problemami.

29-letni niemiecki defensywny pomocnik przebywał na boisku zaledwie przez 16 minut. Po jednym ze starć w środku pola wyraźnie było widać, że Demme narzeka na ból w kolanie. Klub wydał już oficjalne oświadczenie, zgodnie z którym zawodnik uszkodził więzadła krzyżowe.

Julian NagelsmannSkandal w trakcie meczu Bayernu Monachium. "Nagelsmann, ty świnio". Trener odpowiada

Taka diagnoza jest dużym problemem dla menedżera, który w nadchodzącym sezonie planował opierać grę zespołu między innymi na graczach pokroju Demme. Póki co nie jest jasne jak długo niemiecki pomocnik będzie pauzował, jednak w przypadku tego typu urazów, jeśli niezbędna jest operacja najczęściej zawodnicy dochodzą do siebie przez około sześć miesięcy.

Więcej o: