Niespodziewana oferta z Serie A dla Sergio Ramosa! "Wspaniała dwójka" w jednym klubie?

Sergio Ramos zagra we Włoszech? Według lokalnych mediów obrońca Realu Madryt otrzymał propozycję z AS Romy.

Sergio Ramos bardzo długo zastanawiał się nad tym, czy zaakceptować ofertę Realu Madryt. Gdy już podjął decyzję, to okazało się, że jest już za późno. Real nie przewidział go bowiem w budżecie na następny sezon. Klub sprowadził też na jego miejsce Davida Alabę

Zobacz wideo Sousa to mistrz drugich połówek

Jedną z kwestii spornych miały być zarobki piłkarza. Dziennikarz programu "El Chiringuito" przedstawił szczegóły wynagrodzenia, jakie ma zażądać piłkarz od innych zespołów. Sergio Ramos ma wymagać pensji na poziomie 15 mln euro na rękę za rok gry. To o trzy miliony netto więcej, niż dostawał w Realu. Według "SportMediaset" z kolei AS Roma oferując współpracę Hiszpanowi oferuje dwuletni kontrakt i 7,5 miliona euro rocznie. 

Sergio Ramos przyjmie ofertę AS Romy? Hiszpan nie spieszy się z podjęciem decyzji

Zdaniem portalu najbardziej zainteresowany sprowadzeniem Sergio Ramosa do AS Romy jest nowy trener, Jose Mourinho. "Jakość, charakter, prestiż i doświadczenie dla Giallorossich" - opisują dziennikarze. Piłkarz z kolei nie spieszy się z podjęciem decyzji czekając na wybór najlepszej oferty. Wcześniej spekulowano o spływających ofertach m.in. z Paris Saint-Germain, Sevilli czy Manchesteru United. 

Murawa w PetersburguPolacy znowu nie mogą trenować w Petersburgu. Murawa w bardzo złym stanie

Sergio Ramos zagrał w 21 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach w sezonie 2020/21. Hiszpan zdobył w nich cztery bramki oraz zanotował jedną asystę. W ostatnich miesiącach piłkarz leczył kontuzję, która wykluczyła go z gry na kilkanaście tygodni. Piłkarz pełnił również rolę kapitana reprezentacji Hiszpania, nie pojawił się jednak w kadrze powołanej na Euro 2020.

Więcej o: