Oficjalnie: Znamy przyszłość Pawła Dawidowicza. Polak przedłużył umowę

Paweł Dawidowicz przedłużył kontrakt z Hellasem do 30 czerwca 2025 roku. Tym samym reprezentant Polski uciął wszelkie spekulacje łączące go ze zmianą klubu w najbliższym oknie transferowym.

Hellas Verona zakończył miniony sezon Serie A na dziesiątym miejscu z 45 punktami. Gialloblu w ostatniej kolejce zremisowali z Napoli 1:1, dzięki czemu awans do przyszłorocznej Ligi Mistrzów zapewnił sobie Juventus. Na kilkanaście dni przed rozpoczęciem EURO 2021 znamy już przyszłość Pawła Dawidowicza.

Zobacz wideo Hellas Werona - Inter Mediolan 1:2 [Eleven Sports]

Oficjalnie: Paweł Dawidowicz z nowym kontraktem w Hellasie. Polak przedłużył umowę do czerwca 2025 roku

Hellas Verona poinformował w oficjalnym komunikacie, że Paweł Dawidowicz przedłużył kontrakt do końca czerwca 2025 roku. Tym samym Polak uciął spekulacje dotyczące możliwej zmiany klubu w najbliższym oknie transferowym. – Jesteśmy zadowoleni z przedłużenia kontraktu przez Pawła i życzymy mu dalszego rozwoju pod względem piłkarskim i osobistym – czytamy w oświadczeniu na stronie internetowej.

Paweł Dawidowicz był wcześniej przymierzany przez włoskie media do transferu do Torino, gdzie miałby zastąpić Nicolasa N’Koulou lub Bremera – Kameruńczykowi z końcem czerwca wygasa kontrakt, a Brazylijczyk cieszy się sporym zainteresowaniem w Europie. Mateusz Borek poinformował na Twitterze, że klub z Turynu oferował 2,5 miliona euro. Do tego Hellas kilka miesięcy temu odrzucił ofertę z Anglii za dziewięć milionów euro.

Paweł Dawidowicz zagrał w 31 spotkaniach w barwach Hellasu Verona w minionym sezonie. Defensor reprezentacji Polski spędził na włoskich boiskach niemal 2000 minut. Dawidowicz jest pełnoprawnym piłkarzem drużyny z Verony od lipca 2019 roku, kiedy to został wykupiony za 3,5 miliona euro z Benfiki.

Więcej o: