Jeden z udziałowców Juventusu żąda sprzedania Ronaldo. Z transferem jest jednak problem

Cristiano Ronaldo na wylocie z Juventusu? Zaskakujące wiadomości przekazał Paolo Bargiggia z "Mediaset". Według niego jeden z udziałowców mistrzów Włoch nalega na sprzedaż Portugalczyka. Pojawił się jednak jeden istotny problem.

Paolo Bargiggia z włoskiej stacji "Mediaset" przekazał zaskakujące informacje dotyczące Cristiano Ronaldo. John Elkann, dyrektor firmy "EXOR", będącej właścicielem większości udziałów w klubie, a jednocześnie kuzyn prezesa Juventusu, Andrei Agnellego, nalega na sprzedaż Portugalczyka. Po odpadnięciu mistrzów Włoch z Ligi Mistrzów, w klubie zaczęto kwestionować potrzebę obecności Ronaldo w zespole.

Zobacz wideo Bundesliga. Mainz - Bayern 2:1. Pierwszy gol Lewandowskiego po kontuzji [ELEVEN SPORTS]

Media: Hitowa wymiana między gigantami! Media: Hitowa wymiana między gigantami! "Dybala kluczowym elementem"

Cristiano Ronaldo odejdzie z Juventusu?

Sprzedaż Cristiano Ronaldo wcale nie musi być jednak taka prosta, jak się wydaje. Okazuje się, że nie ma chętnych na zatrudnienie Ronaldo. Już po dwumeczu z Porto agent piłkarza, Jorge Mendes, wybadał rynek, szukając nowego klubu dla gwiazdy, ale w dobie kryzysu spowodowanego koronawirusem kluby nie chcą płacić Portugalczykowi ogromnej pensji wynoszącej około 30 milionów euro za sezon.

Juventus szykuje gigantyczny kontrakt dla nowego bramkarza. Co ze Szczęsnym?Juventus szykuje gigantyczny kontrakt dla nowego bramkarza. Co ze Szczęsnym?

Bardziej możliwym scenariuszem wydaje się więc być ten, w którym Ronaldo pozostaje w Juventusie do końca kontraktu, który wygasa w czerwcu 2022 roku. Pojawiły się plotki, że sprowadzeniem Portugalczyka do swojego klubu zainteresowany jest Manchester United, w którym Ronaldo występował w latach 2003-2009, skąd trafił do Realu Madryt.

W obecnym sezonie Ronaldo wystąpił łącznie w 38 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, w którym strzelił 32 gole.

Więcej o: