Wymiana koszulki z Ronaldo poszła fatalnie. Takiej reakcji się nie spodziewał

- Byłem całkowicie zawstydzony. Poczułem się taki mały. Kojarzycie ten moment, w którym dzieje się coś krępującego i rozglądasz się, czy przypadkiem ktoś tego nie widział? - tak o spotkaniu z Cristiano Ronaldo mówi Robin Gosens, reprezentant Niemiec.

Na boisku trudno zarzucić Cristiano Ronaldo brak klasy, ale poza nim już nie. Przynajmniej jeśli wierzyć Robinowi Gosensowi, zawodnikowi Atalanty Bergamo, który w biografii zdradził nieprzyjemną sytuację związaną z Portugalczykiem.

Zobacz wideo Polacy uklękną na murawie Wembley? Boniek: Jestem absolutnie przeciwko takim akcjom

Wojciech Szczęsny w meczu przeciwko TorinoSzczęsny już nie jest bezpieczny. Bezlitosna opinia. "Nowy bramkarz zakwestionuje jego pozycję"

Niemiec twierdzi, że Ronaldo odmówił mu wymiany koszulkami po meczu. - Zawsze marzyłem o zdobyciu koszulki Ronaldo, więc po meczu z Juventusem spytałem się go o koszulkę. W odpowiedzi usłyszałem "nie". Ronaldo nawet na mnie nie spojrzał, gdy mi odmówił oddania koszulki - żali się Gosens. I dodaje: - Byłem całkowicie zawstydzony. Poczułem się taki mały... Kojarzycie ten moment, w którym dzieje się coś krępującego i rozglądasz się, czy przypadkiem ktoś tego nie widział? Właśnie to wtedy poczułem, ale starałem się ukryć moje emocje.

Włosi przejechali się po Szczęsnym. Włosi przejechali się po Szczęsnym. "To był koszmar". Bez litości dla Polaka

Gosens, czyli nowa gwiazda Serie A

W lipcu 2017 roku Heracles Almelo sprzedał Gosensa do Atalanty za niespełna milion euro. W debiutanckim sezonie nie zachwycił. W kolejnym też nie grał porywająco, ale od sezonu 19/20 jest czołowym lewym wahadłowym ligi. W rozgrywkach 20/21 zdobył już dziewięć bramek i zanotował osiem asyst. Jego dobra gra została dostrzeżona przez Joachima Loewa, który już czterokrotnie dał mu szansę w kadrze.

Więcej o: