Napoli podało najnowsze informacje ws. Piotra Zielińskiego. "Kolejne testy"

Wynik wieczornego testu czwartkowego był negatywny. W piątek rano przeprowadzono kolejne testy, ale wyniki będą znane po południu - Napoli informuje o zdrowiu Piotra Zielińskiego.

W czwartek Piotr Zieliński przeszedł na lotnisku w Neapolu szybki test na obecność koronawirusa, który dał wynik negatywny, choć kilka godzin wcześniej miał pozytywny. Zieliński właśnie wrócił ze zgrupowania kadry, gdzie dzielił pokój z Łukaszem Skorupskim, a bramkarz Bolonii jest zakażony koronawirusem.

Zobacz wideo Co straci Polska na braku awansu do MŚ?

Impreza piłkarzy Juventusu w willi jednego z nich. To nie wszystko. Klub ma problemyImpreza piłkarzy Juventusu w willi jednego z nich. To nie wszystko. Klub ma problemy

- Wymaz molekularny, który wczoraj wieczorem przeszedł Piotr Zieliński, dał wynik negatywny. Zawodnik powtórzył test rano, wraz z trzema piłkarzami włoskiej kadry. Wyniki testów spodziewane są po południu, tuż przed sesją treningową - w piątek rano poinformowało Napoli.

Kibice są zaniepokojeni, ale część z nich odetchnęła z ulgą. - Pierwsze niebezpieczeństwo uciekło, ale będę się niepokoić, dopóki nie zobaczę ostatecznego wyniku - napisał jeden z fanów Napoli. - Dzięki bogu - skomentował inny sympatyk drużyny Gattuso.

Zieliński opuści hit?

Włoskie media przypominają, że Zieliński już raz był zakażony. W październiku, kiedy w Napoli wybuchło ognisko koronawirusa i zespół nie pojechał na mecz z Juventusem. Informują również, że jeśli pozytywny wynik niestety się potwierdzi, Zielińskiego zabraknie m.in. w środowym hicie Serie A, kiedy Napoli zagra na wyjeździe z Juventusem.

Gianluigi Buffon zawieszony! Legenda ukarana za słowa do kolegi z drużynyGianluigi Buffon zawieszony! Legenda ukarana za słowa do kolegi z drużyny

Napoli rozegrało 27 meczów i ma 53 punkty. Juventus zdobył dwa punkty więcej i jest trzeci. Liderem pozostaje Inter Mediolan (65 pkt), a drugi jest Milan (59).

Więcej o: