Juventus gubi punkty! Znów traci dystans do lidera Serie A. Zagrało dwóch Polaków

Juventus zremisował na wyjeździe z Hellasem Werona 1:1 w sobotnim meczu Serie A. Mistrzowie Włoch tracą dystans do prowadzącego Interu.

Mistrzowie Włoch na prowadzenie wyszli w 49. minucie, kiedy po podaniu Federico Chiesy gola strzelił Cristiano Ronaldo. Chociaż Juventus przeważał, to kompletu punktów z Werony nie wywiózł. Wszystko przez to, że w 77. minucie po podaniu Darko Lazovicia bramkę zdobył Antonin Barak.

Juventus znów stracił punkty

Jagiellonia Białystok gra z Piastem Gliwice. 27 lutego 2021, Białystok94. minuta i kuriozalny gol rozstrzyga o wyniku w ekstraklasie. On nie planował strzelać [WIDEO]

W 84. minucie w zespole gospodarzy na boisku pojawił się Paweł Dawidowicz. Cały mecz w Juventusie rozegrał Wojciech Szczęsny.

Po 23 meczach mistrzowie Włoch zajmują 3. miejsce w tabeli z 46 punktami. Juventus ma trzy punkty straty do Milanu i siedem do prowadzącego Interu. Hellas Werona zajmuje 9. miejsce z 35 punktami.

Piotr Żyła w Oberstdorfie"Jestem w szoku! Wszystko zadziałało na tysiąc procent!" Doleżal mówi, co pokazał Żyle

Już we wtorek Juventus zagra ze Spezią w kolejnym meczu ligowym. W środę Hellas zagra na wyjeździe z Benevento.