Patryk Dziczek wyszedł ze szpitala po ataku epilepsji. Gorące powitanie

Patryk Dziczek, pomocnik Salernitanty, wyszedł ze szpitala w Rzymie. Koledzy z drużyny zgotowali mu gorące powitanie. Czy Polak wróci do rywalizacji na boisku?

Przypomnijmy: kilka dni temu Patryk Dziczek stracił przytomność w trakcie meczu włoskiej Serie B Ascoli - Salernitana (0:2). Na murawie natychmiast pojawiła się karetka pogotowia. Po dziesięciu minutach Polak odzyskał świadomość, ale i tak został od razu zabrany do szpitala. Lekarz klubowy stwierdził, że Polak miał atak epilepsji. We wtorek piłkarz został wypisany ze szpitala w Rzymie.

Zobacz wideo Liga hiszpańska ma niespodziewany problem. "To jest trochę szokujące. W tym odstają"

Dziczek wrócił do klubu, gdzie gorąco go powitała cała drużyna, a w szczególności rodacy: Tomasz Kupisz i Paweł Jaroszyński.

Wielki rywal uważa Lewandowskiego za najlepszego piłkarza świata. Wielki rywal uważa Lewandowskiego za najlepszego piłkarza świata. "Uwielbiam jak gra"

Możliwy najgorszy scenariusz

Patryk Dziczek to były młodzieżowy reprezentant Polski, który w 2019 roku zdobył z Piastem Gliwice mistrzostwo Polski. Następnie za ponad dwa miliony euro przeszedł do rzymskiego Lazio, z którego jest wypożyczony do drugoligowej Salernitany. W bieżącym sezonie rozegrał w Serie B 15 meczów. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że Polak zasłabł drugi raz w ciągu kilku miesięcy, może to oznaczać najgorszy z możliwych scenariuszy, czyli taki, że 22-latek już nie wróci do profesjonalnej kariery.

Piotr Zieliński trafił w meczu z AtalantąCo za wolej Zielińskiego! Piąty gol Polaka. "Zrobił to jak Roberto Baggio" [WIDEO]

Więcej o: