Reprezentant Polski trafił na izolację. Musiał opuścić mecz ligowy

Karol Linetty nie znalazł się w kadrze na mecz Torino z Cagliari. Według włoskich mediów u Polaka podejrzewane jest zakażenie koronawirusem.

W czwartek Torino poinformowało, że u dwóch piłkarzy wykryto zakażenie koronawirusem. Klub nie podał nazwisk chorych zawodników, jednak - jak podają włoskie media - może do nich dołączyć Karol Linetty. Zdaniem "La Gazzetta dello Sport", Polak trafił na izolację.

Zobacz wideo Agent Kamila Grosickiego wyjaśnia sytuację: Na teraz jest tylko jeden temat

Karol Linetty nie zagrał z Cagliari. Polak trafił na izolację

W piątek rano piłkarze Torino przechodzili badania na koronawirusa. U Linettego test dał niejednoznaczny wynik. Klub prewencyjnie zdecydował się wysłać go na izolację. Turyńska drużyna zapewniła Polakowi prywatny samolot do stolicy Piemontu.

W najbliższych godzinach Linetty ma przejść kolejne badania, po których dowiemy się więcej na temat jego stanu zdrowia. Bez naszego pomocnika Torino wygrało 1:0 z Cagliari. W kadrze zabrakło też Tonny'ego Sanabrii, który chorował na koronawirusa i wrócił do zdrowia, ale nie był jeszcze w formie meczowej.

Bartłomiej Drągowski chwalony we Włoszech! Bartłomiej Drągowski chwalony we Włoszech! "Fiorentina podjęła rewelacyjną decyzję"

Warto przypomnieć, że w tym sezonie Linetty rozegrał 24 mecze w barwach Torino, strzelając w nich jednego gola i oglądając pięć żółtych kartek. Mecz z Cagliari był dopiero drugim, który Polak opuścił w tym sezonie. Wcześniej zabrakło go w starciu z Atalantą (3:3).

Więcej o: