Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wyciekła wysokość klauzuli wykupu Arkadiusza Milika. Promocja!

Arkadiusz Milik dopiero co przeszedł do Olympique Marsylii, ale wciąż przewija się temat potencjalnego powrotu do Serie A. Serwi grandhotelcalciomercato.com donosi, że potencjalny nabywca miałby zapłacić za Polaka zaledwie 12 milionów euro.

Zimą Napoli wypożyczyło Arkadiusza Milika do Marsylii, ale wciąż nie wiadomo, co się stanie z Polakiem latem. Na razie sytuacja Marsylii jest fatalna, bo od siedmiu meczów nie może wygrać i zajmuje dopiero 9. miejsce w lidze. Polak na razie zagrał w dwóch meczach i strzelił jednego gola. Możliwe jednak, że w nowym sezonie będzie strzelał już dla innego klubu.

Zobacz wideo Milik zdobył pierwszego gola dla Marsylii. "Jego obecność zaskoczyła realizatorów"

Kibice Napoli grozili piłkarzom"Pokażcie, że macie cokolwiek w spodniach". Kibice Napoli grożą piłkarzom

Serwis grandhotelcalciomercato.com donosi, że w kontrakcie Milika istnieje klauzula wykupu na poziomie 12 milionów euro. I nie ma w niej żadnych ograniczeń, choć wcześniej spekulowano, że np. włoskie kluby będą musiały zapłacić więcej, niż zespoły z innych lig.

Sytuację Polaka bacznie monitoruje Juventus, a także Inter Mediolan i Roma. Jeśli będą chciały go kupić, a Milik będzie zmienić klub, to wystarczy, że dany klub wyłoży 12 milionów euro. - To tylko 12 milionów, bo przecież Milik kosztował Napoli w 2016 roku ponad 30 milionów (zarobił je Ajax) - czytamy na stronie grandhotelcalciomercato.com.

Fatalny błąd Łukasza Skorupskiego przy golu dla BeneventoKoszmarny błąd Skorupskiego. Włosi bezlitośni dla Polaka [WIDEO]

Do tej pory Milik grał w Rozwoju Katowice, Górniku Zabrze, Bayerze Leverkusen, Augsburgu, Ajaksie Amsterdam i Napoli.