Nieprawdopodobne parady Skorupskiego i Szczęsnego. Włoskie media zachwycone [WIDEO]

Wojciech Szczęsny i Łukasz Skorupski byli pierwszoplanowymi postaciami w meczu Juventus Turyn - Bologna. - Byli rewelacyjni - piszą włoskie media.

Łukasz Skorupski był jednym z najlepszych zawodników tego spotkania. I to mimo faktu, że 29-letni zawodnik wpuścił dwa gole, a Bologna przegrała na wyjeździe z Juventusem Turyn 0:2 (0:1). Bramki dla zwycięzców zdobyli Brazylijczyk Arthur (15. minuta) oraz Amerykanin Weston McKennie (71. minuta).

Angelo da Costa (bramkarz Bologna FC) strzelający gola samobójczego w spotkaniu z Torino FC (Serie A). Źródło: TwitterKoszmarny błąd zmiennika Łukasza Skorupskiego. Wbił piłkę do własnej bramki [WIDEO]

Polscy bramkarze byli rewelacyjni

W 28. minucie meczu Łukasz Skorupski obronił strzał Cristiano Ronaldo z 18 metrów i w sobie tylko znany sposób zatrzymał dobitkę z bliska Federico Bernardeschiego. W 74. minucie polski bramkarz znów błysnął. Obronił silne uderzenie Westona McKennie z pięciu metrów. W ostatniej minucie Skorupski znów wygrał pojedynek z Cristiano Ronaldo i zatrzymał jego mocny strzał z dziesięciu metrów.

- Coś nieprawdopodobnego. Jestem pełen podziwu dla Skorupskiego - mówili komentatorzy Eleven Sports po tej paradzie.

Bardzo dobrze zagrał również Wojciech Szczęsny. Fenomenalnie spisał się, gdy próbował pokonać go... kolega z drużyny Juan Cuadrado. - Dokonał wtedy cudu - pisze serwis tuttomercatoweb.com i daje Polakowi notę 7,5. Skorupski otrzymał siódemkę.

Obaj polscy bramkarze dostali za to siódemki od portalu calcioweb.eu. "Byli rewelacyjni" - czytamy.

Juventus Turyn awansował na czwarte miejsce w tabeli i ma siedem punktów straty do prowadzącego AC Milan, ale jeden mecz rozegrany mniej.