Niesamowite zachowanie kibiców Milanu. Pozdrowili piłkarzy swojego klubu w drodze na mecz [WIDEO]

Fantastyczne zachowanie kibiców Milanu przed meczem z Lazio. Piłkarze musieli być pod wrażeniem.

Milan prowadzi w Serie A, a kibice drużyny z Mediolanu czują, że to może być ich sezon. Przed środowym meczem z Lazio wykonali dla piłkarzy wyjątkową oprawę z rac. Przy okazji zachowano zasady dystansu społecznego, bo fani stali w odpowiedniej odległości od siebie.

Milan walczy o pozycję lidera

Piłkarz ekstraklasy w Drużynie Tygodnia FUT. Został nagrodzony za trzy asysty w meczuPiłkarz ekstraklasy w Drużynie Tygodnia FUT. Został nagrodzony za trzy asysty w meczu

Spotkanie Milan - Lazio trwa od 20:45. Gospodarze prowadzą od 10. minuty, gdy gola strzelił Ante Rebić po podaniu Hakana Calhanoglu. Na 2:0 podwyższył Calhanoglu pięć minut później z rzutu karnego. Zespół Stefano Pioliego musi wygrać, jeśli chce zachować pozycję lidera. Zwycięstwo odniósł bowiem w środę Inter, który pokonał Hellas Werona 2:1 po bramkach Lautaro Martineza i Milana Skriniara. Inter ma w tej chwili 33 punkty, a Milan przy zwycięstwie z Lazio 34. We wtorek sensacyjnej porażki z Fiorentiną 0:3 doznał Juventus, który po 14 kolejkach ma tylko 24 punkty i jest szósty.

Poznaliśmy plan startów nowego mistrza Polski w skokach. Wystartuje już w najbliżśzy weekendPoznaliśmy plan startów nowego mistrza Polski w skokach. Wystartuje już w najbliżśzy weekend