Koszmarny błąd zmiennika Łukasza Skorupskiego. Wbił piłkę do własnej bramki [WIDEO]

W meczu 13. kolejki Serie A Torino zremisowało z Bolognią 1:1. Do fatalnego błędu doszło w 69. minucie spotkania. Piłkę do własnej bramki wbił Angelo da Costa, który zastępuje kontuzjowanego Łukasza Skorupskiego.

Bologna FC zaczęła tracić coraz więcej goli po kontuzji Łukasza Skorupskiego. Na początku grudnia polski bramkarz złamał palec u lewej dłoni i nie zagra w co najmniej pięciu meczach ligowych. 29-latek opuścił już trzy mecze, w których Bologna przegrała z AS Romą 1:5 oraz zremisowała ze Spezią Calcio (2:2) i w ostatnim meczu z Torino (1:1) przez koszmarny błąd Angelo da Costy.

Bologna trzeci mecz bez wygranej. Kolejne błędy zmiennika Łukasza Skorupskiego

Angelo da Costa, 37-letni zmiennik Łukasza Skorupskiego podjął fatalną decyzję po dośrodkowaniu w pole karne z rzutu wolnego. Simeone Verdi skierował piłkę na piąty metr pola karnego, a bramkarz Bolognii przez nieudaną interwencję, wbił ją sobie do własnej bramki. Błędna decyzja wyprowadziła Torino na prowadzenie.

Mimo objętego w 70. minucie prowadzenia, piłkarze Marco Giampaolo nie utrzymali korzystnego wyniku do końca meczu. Niecałe dziesięć minut później gola na wagę remisu strzelił pomocnik Bolognii, Roberto Soriano.

W następnej kolejce Serie A Bologna FC zmierzy się dzień przed wigilią z Atalantą Bergamo. Aktualnie drużyna Łukasza Skorupskiego znajduje się 14. miejscu w tabeli z czternastoma punktami na koncie. W obecnym sezonie Bologna odniosła cztery zwycięstwa, zremisowała w dwóch meczach i poniosła siedem porażek.