Niecelne podanie do Zielińskiego i piękna bramka, która przypieczętowała porażkę Napoli [WIDEO]

Napoli przegrało 0:2 (0:1) z Lazio w meczu 13. kolejki Serie A. Druga bramka, która zadecydowała o wygranej Lazio, padła po niecelnym podaniu Mario Ruiego do Piotra Zielińskiego. Polak pod koniec meczu utykał po starciu z jednym z zawodników Lazio.

Napoli źle rozpoczęło spotkanie, gdy w dziewiątej minucie gola zdobył Ciro Immobile i Lazio prowadziło 1:0. Wynik nie uległ zmianie do przerwy, ale drużyna ze stolicy Włoch nadal naciskała, co poskutkowało kolejną bramką.

Mario Rui źle podaje do Zielińskiego, a potem pada decydujący gol! Tak Napoli przegrało z Lazio

W 56. minucie Mario Rui miał piłkę na lewej stronie boiska niedaleko pola karnego Napoli i dostrzegł przed sobą Piotra Zielińskiego, po czym zagrał piłkę do Polaka. Nie zauważył, że bliżej niego był zawodnik Lazio, który ubiegł pomocnika i po dwóch podaniach przed szansą na strzał zza pola karnego stanął Luis Alberto.

Hiszpan uderzył technicznie, pięknie podkręcając piłkę w prawy róg bramki i ustalając wynik spotkania na 2:0.

Niesamowity gol Josipa IlicicaAtalanta znów zachwyca! Powrót króla! Gol Ilicicia "jak jazda figurowa"! [WIDEO]

Uraz Zielińskiego? Złapał się za mięsień po jednym ze starć

Napoli próbowało swoich szans, ale żadnej nie wykorzystało. Pod koniec meczu źle wyglądającego lekkiego urazu doznał Zieliński. Polak został podcięty przez jednego z zawodników rywali po tym, jak założył mu siatkę i go przedryblował. Chwilę po tym starciu utykał, ale dograł mecz do końca.

Faul na Piotrze Zielińskim, Polak złapał się za mięsień.Faul na Piotrze Zielińskim, Polak złapał się za mięsień. Screen Eleven Sports 1

- Złapał się za mięsień od tej strony, która wskazywałaby na jakieś pociągnięcie - mówił komentujący mecz na Eleven Sports, Tomasz Zieliński. Napoli nie poinformowało jeszcze, czy Polak doznał kontuzji, która wymagałaby choćby dodatkowych badań.

Gol Rafaela LeaoGol w siódmej sekundzie meczu! Rafael Leao przeszedł do historii piłki nożnej! [WIDEO]

Napoli po porażce z Lazio jest na piątej pozycji z dorobkiem 23 punktów. Lazio awansowało na ósme miejsce, ma 21 punktów. Kolejny mecz zawodnicy Gennaro Gattuso zagrają z Torino u siebie w środę, 23 grudnia, a Lazio zmierzy się tego samego dnia na wyjeździe z liderem Serie A, Milanem.

Arkadiusz Milik, niezawodny snajper NapoliJest chętny na transfer Milika, ale nie za taką cenę, jak chce Napoli