Gol w siódmej sekundzie meczu! Rafael Leao przeszedł do historii piłki nożnej! [WIDEO]

Milan objął prowadzenie z Sassuolo już w 7. sekundzie meczu! Gol Rafaela Leao przeszedł do historii futbolu.

Milan jako drużyna gości w tym spotkaniu rozpoczął mecz od środka. Natychmiast ruszył pod pole karne Sassuolo. Ze środka prostopadłe podanie posłał Hakan Calhanoglu. Do piłki doszedł schodzący z lewego skrzydła Rafael Leao, wbiegł w pole karne i pokonał bramkarza gości już w 7. sekundzie!

Leao przeszedł do historii

Bramka Leao ma wymiar historyczny. To najszybciej strzelony gol w Serie A. - Rafael Leao strzelił w 6,7 sekundzie najszybszego gola w całej historii europejskich lig na poziomie pierwszoligowym - twierdzi z kolei MisterChip, dziennikarz Alexis pracujący dla ESPN czy dziennika "AS".

Stoch w świetnej formie przed konkursem w Engelbergu! Trzech Polaków w Stoch w świetnej formie przed konkursem w Engelbergu! Trzech Polaków w "dziesiątce"

Milan po pierwszej połowie prowadzi z Sassuolo 2:0, bo w 26. minucie po podaniu Theo Hernandeza trafił także Alexis Saelemaekers. Zespół z Mediolanu był liderem Serie A przed 13. kolejką, a Sassuolo znajdowało się na szóstej pozycji. W ekipie gości wciąż nie mogą grać m.in. kontuzjowani Zlatan Ibrahimović i Ante Rebić.

"Lewandowski myślał o transferze do Realu". Szef Bayernu dumny z zatrzymania Polaka