Mamma Mia! Włosi zachwyceni. Powtórzył wyczyn Roberta Lewandowskiego

Nieco ponad 14 minut zajęło Leonardo Mancuso strzelenie czterech bramek w Serie B. Włoskie media błyskawicznie porównały go do Roberta Lewandowskiego, który w identycznym czasie tyle samo goli strzelił w meczu Bayernu Monachium z Crveną Zvezdą.

14 minut i 32 sekundy - dokładnie takiego czasu potrzebował Leonardo Mancuso na strzelenie czterech goli w meczu Empoli z Virtus Entella (5:2). Włoskie media błyskawicznie zauważyły, że Mancuso powtórzył tym samym wyczyn Roberta Lewandowskiego.

Ojciec Neymara grzmi po brutalnym faulu na synu: Boga to obchodzi! Thiago Mendes przepraszaOjciec Neymara grzmi po brutalnym faulu na synu: Boga to obchodzi! Thiago Mendes przeprasza

Piłkarz z drugiej ligi włoskiej powtórzył wyczyn Roberta Lewandowskiego

Lewandowski w identycznym czasie strzelił cztery gole w meczu Ligi Mistrzów w listopadzie ubiegłego roku, gdy Bayern Monachium z Crveną Zvezdą (6:0). "Polak zaimponował w Europie, na najbardziej prestiżowej scenie ze wszystkich. Mancuso dominuje w Serie B. Atmosfera będzie inna, ale liczby takie same" - napisali dziennikarze portalu calciomercato.com.

Mancuso wspomniane cztery gole strzelał kolejno w 55., 58., 59. i 70. minucie. Powtórzył tym samym nie tylko wyczyn Lewandowskiego, ale pobił także rekord Serie B, strzelając najszybszego hat-tricka w historii.

Przed wejściem do ośrodka treningowego Valdebebas31:0. Burza po meczu 9-latków w Hiszpanii. Real Madryt nie chciał ujawniać wyniku

Po sobotnim zwycięstwie Empoli jest wiceliderem Serie B, mając zaledwie punkt straty do pierwszej Salernitatny. Mancuso znajduje się natomiast na trzecim miejscu w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi, mając na koncie siedem goli. Pierwszy jest Massimo Coda z Lecce, który do tej pory zdobył osiem bramek.