Lider Serie A pokazał mistrzowski finisz! A przegrywał już 0:2! Decydujący gol w 91. minucie!

Do 91. minuty wydawało się, że Milan przegra pierwszy mecz u siebie od 8 marca. Ale walczył do końca. I wywalczył remis 2:2 po dwóch golach Theo Hernandeza.

- Nie do wiary - kręcili głowami komentatorzy Eleven Sports, kiedy Hakan Calhanoglu w 51. minucie trafił w poprzeczkę. Milan już wtedy przegrywał 0:1 - od 13. minuty, kiedy gola strzelił Hernani. Ale potem miał okazje - nie tylko tę Calhanoglu - by doprowadzić do wyrównania. I nawet doprowadził już w 23. minucie, ale gol Samu Castillejo nie został uznany, bo piłkarz Milanu był na spalonym.

Kontuzja Marka UthaWidok mrożący krew w żyłach. Napastnik Schalke padł jak rażony gromem. Na boisku został podłączony do kroplówki

Milan walczył do końca

Milan ostatni mecz u siebie przegrał jeszcze w poprzednim sezonie (8 marca, 1:2 z Genoą). A w tym też jest niepokonany. Wygrał osiem meczów i dwa zremisował. Do 91. minuty wydawało się jednak, że ta seria zostanie przerwana, bo Parma od 56. minuty prowadziła 2:0. Wtedy jednak do pracy zabrał się Theo Hernandez, który dwie minuty po drugim golu Parmy zdobył kontaktową bramkę, a w 91. trafił jeszcze raz i zapewnił Milanowi remis.

To już jest katastrofa! Aubameyang trafia, ale do własnej bramki! Kolejna porażka Arsenalu! Liverpool też gubi punktyTo już jest katastrofa! Aubameyang trafia, ale do własnej bramki! Kolejna porażka Arsenalu! Liverpool też gubi punkty

Milan cały czas jest liderem Serie A. Ma 27 punktów, o trzy więcej od Interu i cztery od Napoli i Juventusu. W następnej kolejce piłkarze Stefano Piolego zagrają na wyjeździe z Genoą (środa, 20.45).