"Drągowski dokonuje kolejnego cudu". Trener rywali aż złapał się za głowę [WIDEO]

Fiorentina przegrała w niedzielę z Atalantą 0:3 w 11. kolejce Serie A. Chociaż Bartłomiej Drągowski wpuścił w tym meczu trzy gole, to i tak był jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym zawodnikiem w swojej drużynie.

Pierwszą doskonałą interwencją Bartłomiej Drągowski popisał się już w 9. minucie meczu. To wtedy odbił uderzenie Duvana Zapaty, który chciał pokonać go strzałem głową z bliska. "Drągowski dokonuje kolejnego cudu, broniąc strzał Zapaty" - napisano na oficjalnym koncie Fiorentiny na Twitterze.

Gattuso zablokował transfer Zielińskiego do europejskiego giganta! Gattuso zablokował transfer Zielińskiego do europejskiego giganta! "Polak jest dla niego kluczowy"

Doskonałe interwencje Drągowskiego

W kolejnych 20 minutach Drągowski bronił jeszcze dwa uderzenia głową w wykonaniu Zapaty i Cristiana Romero. Polak popisywał się doskonałymi paradami, jednak nie był w stanie uratować Fiorentiny przed porażką. Atalanta wygrała ten mecz 3:0 po bramkach Robina Gosensa, Rusłana Malinowskiego i Rafaela Toloia.

Jerzy BrzęczekJerzy Brzęczek uważa się za najbardziej pokrzywdzonego. "Krytyczna atmosfera"

Po 11 meczach Fiorentina zajmuje dopiero 17. miejsce w tabeli z 9 punktami na koncie. Atalanta, która rozegrała o jeden mecz mniej, jest na 8. pozycji z 17 punktami.