Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Gattuso zablokował transfer Zielińskiego do europejskiego giganta! "Polak jest dla niego kluczowy"

Według włoskich mediów Piotr Zieliński miał okazję, żeby przenieść się do Liverpoolu. Jak podaje "Corriere del Mezzogiorno" była szansa, żeby Polak przeniósł się do klubu z Premier League przed przedłużeniem umowy z Napoli.

Transfer Polaka miał zablokować Gennaro Gattuso, który bardzo nalegał na przedłużenie umowy z Zielińskim. Wtedy media bardziej interesowały się drugim z Polaków, który pozostaje piłkarzem Napoli - Arkadiuszem Milikiem. A okazuje się, że więcej działo się w kontekście Zielińskiego. 

Zobacz wideo Szalone trzy minuty w meczu Torino - Udinese [ELEVEN SPORTS]

Zieliński mógł trafić do Liverpoolu przed tym sezonem! Chciał go Klopp, ale na transfer nie pozwolił Gattuso

- Juergen Klopp bardzo interesował się grą Zielińskiego, chciał go w Liverpoolu. Transfer zablokował Gennaro Gattuso, który od razu zlecił negocjacje ws. przedłużenia kontraktu z Polakiem, jest dla niego kluczowy - pisali dziennikarze "Corriere del Mezzogiorno". 

Gol Arkadiusza RecyArkadiusz Reca w akcji! Znakomity gol i jeszcze lepsza cieszynka [WIDEO]

Jakie szanse ma teraz Liverpool, żeby udało się wykupić Zielińskiego? Nieduże, bo kilka tygodni temu Polak faktycznie przedłużył kontrakt z Napoli i ten teraz obowiązuje do końca czerwca 2024 roku. Anglicy musieliby sporo zapłacić za Zielińskiego, żeby ten teraz albo w najbliższej przyszłości mógł do nich dołączyć.

Nie żyje Paolo Rossi"Zabił futbol Brazylii" i odebrał finał mundialu Polakom. Dziś cała Italia płacze

O transferze Zielińskiego do Liverpoolu mówiło się już gdy był zawodnikiem Empoli, ale wówczas polski pomocnik trafił do Neapolu. Od tamtego momentu Zieliński zagrał w Napoli w 203 meczach, w których zdobył 24 gole i zaliczył 18 asyst. 

Młody polski piłkarz robi furorę we Włoszech. Młody polski piłkarz robi furorę we Włoszech. "To prawdopodobnie największy talent AS Romy"